Договір про надання послуг з таргетованої реклами

Завантажень: 477

Оцінок 20

Рейтинг 5

Ціна: 590 UAH

!

Завантажуйте готовий зразок договору про надання послуг з таргетованої реклами в один клік.  Договір гарантує експертний захист обох сторін. 

Важливо! Договір повністю готовий до використання. 

Все що потрібно зробити для того, щоб договір став дійсним - заповнити індивідуальні реквізити. Якщо Вам необхідна допомога з заповненням реквізитів звертайтеся за допомогою до нашого юриста у Телеграм.

Одразу після оплати Ви отримуєте доступ до скачування договору. Завдяки зручній платіжній системі купівля договору здійснюється у пару кліків.

Формат скачування: Документ Word. Після скачування у форматі Word Ви можете самостійно заповнити реквізити та роздрукувати договір.

Редакція договору 2022 рік

Опис документу

За договором замовник доручає, а виконавець бере на себе зобов’язання щодо надання послуг з таргетованої реклами сторінок (акаунтів) у соціальних мережах Facebook, Instagram, YouTube, а замовник зобов’язується прийняти та оплатити належним чином надані виконавцем послуги на умовах та в порядку, визначених договором. Детальний перелік ресурсів для розміщення, вартість послуг розміщення зазначаються у додатку №1 до договору та є його невід’ємною частиною. 

Предмет: послуги з таргетованої реклами.

Сторони: Замовник та Виконавець.

Кількість: 7 сторінок.   

Надання послуг з таргетованої реклами часто відбувається на підставі усних домовленостей обох сторін. Результатом такої співпраці можуть ставати суперечки щодо якості виконання завдання, своєчасності та повноти оплати тощо. Договір про надання послуг з таргетованої реклами – це можливість убезпечити себе від непорозумінь.

Типовий договір про надання послуг з таргетованої реклами укладається між Замовником та Виконавцем з метою:

 • визначення ЦА,
 • підбір рекламних креативів,
 • створення аудиторій,
 • створення рекламної кампанії,
 • тестування рекламних кампаній,
 • аналізу показників та проведення оптимізації.

Шаблон Договору надання послуг з таргетованої реклами розроблений фаховими правниками в тандемі зі спеціалістами в ніші. Це дозволило створити угоду, яка враховує всі особливості процесу налаштування реклами в Facebook, Instagram та YouTube, нюанси роботи таргетолога та очікування Замовника.

Для того, щоб завантажити типовий договір надання послуг з таргетованої реклами, достатньо натиснути кнопку «Придбати», після чого система направить вас на сторінку платіжного сервісу для здійснення оплати. Після здійснення розрахунків з'явиться можливість скачати Договір надання послуг з таргетованої реклами у двох форматах: Word та PDF. Це дуже зручно як у випадках, коли в текст угоди потрібно внести певні зміни, так і в ситуаціях, коли необхідно убезпечитися від редагування тексту Договору.

Готовий Договір надання послуг з таргетованої реклами складається з преамбули, дванадцяти розділів та додатків до договору. В основному тексті угоди обумовлено загальні засади надання послуг з таргетованої реклами – безпосередньо сам предмет договору, права та обов'язки сторін, порядок та терміни здійснення розрахунків, відповідальність сторін за порушення чи недотримання умов договору, гарантії, обставини непереборної сили, порядок вирішення спорів, строк дії договору, заключні положення.

Для заповнення преамбули та кінцевого розділу з підписами використовуються реквізити обох сторін. До основних реквізитів належать:

 • найменування сторін (прізвище, ім'я та по-батькові для фізичних осіб; повна та скорочена назва установи/організації/ФОП, а також прізвище, ім'я, по-батькові керівника або особи, уповноваженої підписувати такі документи, для юридичних осіб). Зазначені дані повинні відповідати даним паспорту фізичної особи або витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань;
 • індивідуальний податковий номер для фізичних осіб та код ЄДРПОУ для юридичних осіб;
 • юридичні адреси сторін, а також фактичні адреси, якщо вони не збігаються з юридичними.

Окрім того, для заповнення кінцевого розділу знадобляться платіжні реквізити Виконавця та замовника. До їх заповнення слід віднестися особливо уважно, оскільки саме за ними здійснюватимуться розрахунки за договором. Банківські реквізити повинні містити:

 • номери поточних рахунків в банках платника та одержувача у форматі IBAN;
 • назви банків;
 • МФО банків.

Предметом договору є надання послуг з таргетованої реклами для визначених акаунтів, перелік яких необхідно зазначити у даному розділі. Деталізація ресурсів для розміщення такої реклами здійснюється у Додатку до договору.

Розділ 2 «Права та обов'язки сторін» регламентує порядок отримання від Замовника інформації та матеріалів для створення рекламного посту та подальшої кампанії, а також порядок залучення до процесу надання послуг сторонніх осіб в разі такої необхідності. У цьому розділі передбачено порядок дій Сторін на етапах створення рекламних матеріалів, їх узгодження розміщення, звітування за результатами роботи. Формування пунктів розділу здійснювалося виключно з дотриманням норм чинного законодавства, зокрема урегульовано момент використання матеріалів, що належать до об'єктів інтелектуальної власності.

У третьому розділі договору про надання послуг з таргетованої реклами Сторонам слід вказати суму договору. Деталізація вартості окремих етапів послуги здійснюється в додатку до договору. Важливим моментом є чітке прописування порядку розрахунків за надані послуги – способи документального підтвердження факту здійснення певного виду робіт, узгодження результатів із Замовником, термінів підписання відповідних документів та здійснення оплати.

Відповідальність сторін – чи не один з найважливіших розділів Договору, оскільки саме він регламентує порядок застосування штрафних санкцій за недотримання зобов'язань. Шаблон Договору надання послуг з таргетованої реклами дозволяє самостійно визначити та зазначити у відповідному полі відсоток пені та штрафів, що стягуватимуться з винної сторони. Розділ містить основний перелік порушень, за допущення яких Замовник та/або Виконавець можуть понести відповідальність.

Готовий договір надання послуг з таргетованої реклами містить перелік гарантій, які сторони зобов'язані надати одна одній. Основним завданням розділу «Гарантії» є захист об'єктів авторського права та інтелектуальної власності, а також недопущення недобросовісного використання матеріалів, створення креативів з порушенням морально-етичних суспільних норм.

На виконання зобов'язань за будь-яким договором можуть впливати обставини непереборної сили, так звані форс-мажори. Ситуації, за яких сторони звільняються від відповідальності за недотримання певних умов договору теж варто визначити в окремому розділі угоди. До вказаний обставин належать стихійні лиха, природні катаклізми, військові дії тощо.

Суперечки, що виникають між сторонами в процесі виконання умов договору слід вирішувати шляхом переговорів та досягнення спільних домовленостей. Проте, в разі неможливості досягнення згоди за спірними питаннями, їх вирішення можна здійснювати в судовому порядку. Зразок Договору надання послуг з таргетованої реклами містить розділ з відповідними пунктами.

Термін дії договору є одним з обов'язкових його розділів. Шаблон договору надання послуг з таргетованої реклами може бути укладено на чітко визначений термін, про що робиться відповідний запис у тексті. Якщо Замовник та Виконавець не мають наміру припиняти співпрацю після закінчення визначеного терміну, договір може бути пролонгований автоматично за умови, що жодна зі сторін не виявила бажання припинити його дію. Усі ці моменти слід передбачити у договорі.

Додатки до договору надання послуг з таргетованої реклами є його невід'ємною частиною та мають однакову з ним юридичну силу. У додатках до договору слід деталізувати усі моменти та процеси, які не вказані, а саме:

 • вартість кожного окремого виду робіт, що входять до комплексу надання послуг;
 • перелік ресурсів для розміщення рекламних матеріалів;
 • вимоги до рекламних матеріалів, порядок їх узгодження Сторонами та графік розміщення публікацій;
 • терміни та формат звітування перед Замовником, порядок та методи оптимізації кампаній.

Щоб угода набрала законної сили, недостатньо скачати типовий Договір надання послуг з таргетованої реклами та заповнити його. Згода Сторін з умовами договору підтверджується підписами керівників/відповідальних осіб та скріплюється печаткою.

Якщо у вас виникають питання щодо пунктів договору або необхідність внесення змін до певних розділів – зверніться до юристів theDoc. Спільними зусиллями ми створимо персоналізовану угоду, що захистить права сторін та убезпечить від неприємностей.

Для фіксації домовленостей щодо надання послуг з написання текстів, створення креативів чи візуального оформлення сторінок в соцмережах, розкрутки та просування профілів в соцмережах, підбору блогерів для реклами тощо на нашому сайті існує можливість завантажити зразки договорів про надання послуг у будь-якій іншій сфері:

 

Відгуки / Коментарі

Медина Павел 31.05.2022 23:31
Коллеги, не тратьте время на поиски подобного договора! Этот самый подходящий из всех в интернете !!!!!!!!!!
Академия SEO 23.05.2022 17:18
Договір гарно продуманий і зрозумілий для клієнтів, це головне ! Слава Україні !
Target.com.ua 19.02.2022 16:32
Дякую за продуманий договір !!! тепер замовникам і нам як виконавцям все зрозуміло !
Сова 23.12.2021 00:13
Цей договір використав двічі.Все працює. Дякую.
Вхід

Інші договори

FAQ

Завантажуйте потрібний договір коли завгодно, де завгодно та для чого завгодно.

Потрібна допомога?

Напишіть нам у Телеграм, якщо Вам необхідна допомога з пошуком