Договір про надання дизайнерських послуг

Завантажень: 318

Оцінок 5

Рейтинг 5

Ціна: 199 UAH

!

Завантажуйте готовий зразок договору про надання дизайнерських послуг в один клік. Договір гарантує експертний захист обох сторін.

Все що потрібно зробити для того, щоб договір став дійсним - заповнити індивідуальні реквізити. Якщо Вам необхідна допомога у заповненні реквізитів звертайтеся за допомогою до нашого юриста у Телеграм.

Одразу після оплати Ви отримуєте доступ до скачування договору. Завдяки зручній платіжній системі купівля договору здійснюється у пару кліків.

Формат скачування: Документ Word. Після скачування у форматі Word Ви можете самостійно заповнити реквізити та роздрукувати договір.

Редакція договору 2022 рік

Опис документу

За договором про надання дизайнерських послуг замовник доручає, а виконавець приймає на себе обов'язки по розробці ескізів ручної роботи та креслення, які розкривають зовнішній вигляд меблів, які виготовляються замовником. 

Предмет: дизайнерські послуги. 

Сторони: Замовник та Виконавець. 

Кількість: 4 сторінки. 

Довідково: надання дизайнерських послуг завжди пов’язане зі створенням об’єкта інтелектуальної власності. Залежно від масштабу, дизайнерські послуги можуть надаватися поетапно. У таких випадках важливо прописати в договорі чіткі терміни здійснення кожного етапу.

Відгуки / Коментарі

Ще немає добавлених коментарів ...

Вхід

Інші договори

FAQ

Завантажуйте потрібний договір коли завгодно, де завгодно та для чого завгодно.

Потрібна допомога?

Напишіть нам у Телеграм, якщо Вам необхідна допомога з пошуком