Договір про надання послуг з моушен-дизайну

Завантажень: 45

Оцінок 9

Рейтинг 5

Ціна: 399 UAH

!

Завантажуйте готовий зразок договору про надання послуг з моушен-дизайну в один клік

Все що потрібно зробити для того, щоб договір про надання послуг з моушен-дизайну став дійсним - заповнити індивідуальні реквізити. Якщо Вам необхідна допомога у заповненні реквізитів звертайтеся за допомогою до нашого юриста у Телеграм.

Одразу після оплати Ви отримуєте доступ до скачування договору про надання послуг з моушен-дизайну. Завдяки зручній платіжній системі купівля договору здійснюється у пару кліків.

 Формат скачування: Документ Word.

Редакція договору 2022 рік

Опис документу

Моушен-дизайн – це досить новий різновид графіки, який оживляє зображення й надає йому озвучку. Кажучи простими словами,  моушен-дизайн – це анімація, зазвичай без сюжету, яку ми бачимо у відеоіграх, рекламних роликах тощо.

Завдяки діджиталізації сучасного світу, моушен-дизайн користується величезним попитом у сфері реклами. Відомі бренди користуються послугами моушен-дизайнерів, оскільки завдяки такій анімації можна зобразити основну концепцію бренда та наглядно показати необхідну  інформацію в рекламі. Звісно, співпраця замовників і моушен-дизайнерів  потребує правового регулювання.

Для цього випадку слід укладати Договір про надання послуг з моушен-дизайну, який можна завантажити на маркетплейсі договорів theDoc. Адже юристи нашої компанії створили зразок даного договору, проаналізувавши чинне законодавство та приклади судової практики.

Значною перевагою нашого договору є спрямованість саме на моушен-дизайн, що дозволяє деталізувати всі необхідні вимоги, адже звичайний договір надання послуг не враховує специфіки надання конкретних послуг.

Договір складається з преамбули, 12 розділів та додатків. Структура основної частини договору врегульовує дані відносини за допомогою наступних розділів:

  • Предмет договору. В цій частині визначаються основні положення стосовно яких укладається договір.
  • Заявка на виконання послуг. Цей розділ зазначає у якій формі подається заявка, що має бути її результатом, який строк його виконання, хто несе відповідальність за неточність інформації тощо.
  • Вартість послуг та порядок розрахунків. Цим розділом визначаються положення щодо оплати послуг, а саме зазначаються способи оплати, її строки та ін.
  • Порядок надання послуг. Ця частина процедурно описує виконання умов договору, тобто виконання послуги.
  • Право інтелектуальної власності. Завдяки цій частині договору здійснюється розмежування авторських прав та прав користування на кінцевий результат послуги.
  • Конфіденційність. Розділ містить положення щодо нерозголошення певної інформації.
  • Строк дії договору. Наступна частина визначає терміни, впродовж яких договір буде вважатися чинним.
  • Форс-мажор. Цей розділ стосується ситуацій, які трапляються поза волею сторін. Таким чином надається чіткий перелік випадків, за яких сторони звільняються від відповідальності за порушення умов договору.
  • Заключні положення та ін.

Додатки до договору: технічне завдання для моушен-дизайнера та акт приймання-передачі наданих послуг.

Специфіка цього договору полягає в тому, що перед його виконанням сторони повинні визначити всі деталі кінцевому продукту (зобразити моушен-відео). Саме для цього потрібне технічне завдання, яке, як зазначалося раніше, є додатком до договору та підписується обома сторонами.

Також договором фіксується детальний порядок його виконання та визначається кожний етап з фіксацією певних строків. По закінченню виконання вимог договору сторони підписують акт приймання-передачі наданих послуг, який також є додатком до нашого шаблону договору. Підписуючи цей акт, сторони підтверджують відсутність претензій один до одного.

Стосовно оплати послуг, то договором зазначено, що вартість послуг розбивається на частини: 50 % від загальної вартості послуг сплачується після підписання технічного завдання, а решта - після підписання акту  приймання-передачі наданих послуг.

Договір про надання послуг з моушен-дизайну захищає не тільки права замовника, а й моушен-дизайнера (виконавця). Таким чином у випадку, коли замовник затримує оплату, то виконавець також має право затримати виконання договору на цей же строк.

Взагалі моушен-дизайнер може самостійно встановити розмір пені, яку повинен буде сплачувати замовник, у разі порушення умов щодо строків оплати.

Ще однією перевагою Договору про надання послуг з моушен-дизайну є положення стосовно авторських прав - договір приділяє особливу увагу інтелектуальній власності. Таким чином всі майнові права на моушен-дизайн переходять замовнику, але виконавець має право використовувати його для свого портфоліо.

Договір надання послуг з моушен-дизайну можна придбати на маркетплейсі готових договорів theDoc., у разі потреби до шаблону можна внести необхідні зміни. При виникненні сумніву стосовно законодавчого врегулювання певних індивідуальних моментів, клієнт завжди може звернутися до спеціалістів компанії та створити персоналізований документ спільно з юристами theDoc., і захистити себе від можливих ризиків.

 

Відгуки / Коментарі

Ще немає добавлених коментарів ...

Вхід

Інші договори

FAQ

Завантажуйте потрібний договір коли завгодно, де завгодно та для чого завгодно.

Потрібна допомога?

Напишіть нам у Телеграм, якщо Вам необхідна допомога з пошуком