Договір про надання послуг з розробки брендбука

Завантажень: 42

Оцінок 7

Рейтинг 5

Ціна: 199 UAH

!

Завантажуйте готовий зразок договору про надання дизайнерських послуг (розробка брендбуку) в один клік. Договір гарантує експертний захист обох сторін. Все що потрібно зробити для того, щоб договір став дійсним - заповнити індивідуальні реквізити. Якщо Вам необхідна допомога із заповненням реквізитів звертайтеся за допомогою до нашого юриста у Телеграм.

Одразу після оплати Ви отримуєте доступ до скачування договору. Завдяки зручній платіжній системі купівля договору здійснюється у пару кліків.

Формат скачування договору: Документ Word. Після скачування у форматі Word Ви можете самостійно заповнити реквізити  та роздрукувати договір.

Редакція договору 2022 рік

Опис документу

Брендбук - офіційний документ, який не менш важливий за установчі документи. Бо це історія про бренд компанія, її цільову аудиторію, позиціонування та інша інформація, яка використовується в просуванні товару або послуги. Ефективний маркетинг не можливий без «гарного» брендбуку. Саме тому хто? і як? буде його робити дуже важливо для компанії. А ще слід враховувати, що результатом роботи розробника є об’єкт інтелектуальної власності, який складно оцінити.  Комусь він може сподобатись, а комусь - ні. Саме тому підписаний договір про надання дизайнерських послуг повинен урегулювати всі ці моменти між розробником брендбуку та замовником, а також мінімізувати суперечки в майбутньому.

За договором про надання дизайнерських послуг (розробка брендбуку) виконавець зобов'язується надати замовнику послуги дизайну (розробка фірмового стилю) відповідно до умов договору, а замовник зобов’язується прийняти такі послуги та оплатити їх, відповідно до ціни та умов договору, а також додатків до нього, що є невід’ємними його частинами. Перелік послуг, які є предметом договору, а також їх вартість визначені у специфікації, що є невід’ємною частиною договору. Надання послуг за договором здійснюється відповідно до технічних вимог, що є невід’ємною частиною договору.

Структура договору про надання дизайнерських послуг (розробка брендбуку) складається з 10 розділів:

  1. Предмет договору;
  2. Ціна договору та порядок розрахунків;
  3. Порядок надання та приймання послуг;
  4. Права та обов'язки сторін договору;
  5. Відповідальність сторін;
  6. Права інтелектуальної власності;
  7. Порядок вирішення спорів;
  8. Заключні положення;
  9. Додатки до договору;
  10. Юридичні адреси, банківські реквізити та підписи сторін.

Додатки: специфікація та технічні вимоги.

За шаблонним договором передбачено, що послуги надаються з дня підписання договору і мають бути завершені у дату, яка вказана сторонами. Брендбук розробляється відповідно до технічних вимог замовника. Приймання-передача результатів наданих послуг здійснюється відповідно до умов договору. Після завершення надання послуг виконавець зобов’язаний скласти акт та надати його для підписання замовнику, разом з  матеріалами та у спосіб передбачений технічними вимогами. Замовник після отримання акту зобов’язаний надіслати виконавцю підписаний зі своєї сторони примірник акту або надати вмотивовану відмову від їх приймання з переліком недоліків та необхідних доопрацювань, із зазначенням строку їх виконання.

Договором передбачено право замовника на дострокове розірвання договору у  разі існування загрози несвоєчасного надання послуг виконавцем, при цьому збитки та витрати не відшкодовуються. Також замовник має право не оплачувати послуги, якщо вони не відповідають специфікації та технічним вимогам. Оплата послуг за таких умов відбудеться за умови повного та належного виконання виконавцем своїх зобов’язань за договором.

Шаблонний договір про надання дизайнерських послуг (розробка брендбуку) містить ряд інших важливих моментів, з якими ви можете познайомитись переглянувши текст угоди на сайті theDoc. Якщо виникла необхідність створення договору “під ключ”, ви завжди можете звернутись до юристів theDoc. за допомогою на сторінці створення договорів або зателефонувавши за номером  097 355 10 55.

Відгуки / Коментарі

Ще немає добавлених коментарів ...

Вхід

Інші договори

FAQ

Завантажуйте потрібний договір коли завгодно, де завгодно та для чого завгодно.

Потрібна допомога?

Напишіть нам у Телеграм, якщо Вам необхідна допомога з пошуком