Договір послуг на розроблення графічного дизайну

Завантажень: 321

Ціна: 560 UAH

!

Завантажуйте готовий зразок договору послуг на розроблення графічного дизайну в один клік. Договір гарантує експертний захист обох сторін. Остання редакція 2021 року.

Важливо! Договір повністю готовий до використання. 

Все що потрібно зробити для того, щоб договір став дійсним - заповнити індивідуальні реквізити. Якщо Вам необхідна допомога у заповненні реквізитів звертайтеся за допомогою до нашого юриста у Телеграм.

Одразу після оплати Ви отримуєте доступ до скачування договору. Завдяки зручній платіжній системі купівля договору здійснюється у пару кліків.

Формат скачування: Документ Word. Після скачування у форматі Word Ви можете самостійно заповнити реквізити та роздрукувати договір.

Договір послуг на розроблення графічного дизайну - це різновид договору послуг, за яким замовник доручає, а виконавець зобов’язується на власний ризик виконати відповідно до умов цього договору роботу, а замовник зобов’язується прийняти та оплатити її.

Предмет: результат робіт зі створення об’єктів графічного дизайну відповідно до замовлень та робочих завдань Замовника. До зазначених об’єктів-результатів робіт належать у тому числі, але не виключно: ілюстрації; корпоративні стилі; кольорові гами; шрифти; логотипи; графічні рішення; рекламні повідомлення; користувацькі інтерфейси; інфографіка; шаблони оформлення документів, презентацій; макети книг, каталогів, брошур, буклетів, плакатів, банерів, веб-сторінок, обкладинок, виставкових стендів, упаковок; відео-анімація, відео-реклама, відео-презентації, відео-уроки; дизайн інтер’єрів; дизайн одягу; інші об’єкти дизайну.

Сторони: Замовник та Виконавець.

Кількість: 5 сторінок.

Особливості: містить врегулювання щодо передачі майнових прав інтелектуальної власності замовнику.

 

Переваги договорів theDoc: 

  Договір TheDoc. Договори на просторі Інтернету (безкоштовні або конструктори договорів)
Пошук потрібного договору  В один клік, менше 2 хвилин, діє система "розумного пошуку".

Від декількох годин до декількох днів  
(більше 100 кліків за годину).

Експертність та гарантії захисту Гарантуємо юридичний захист обох сторін. Надаємо експертний супровід протягом всієї співпраці. Лотерея, в більшості договори не гарантують юридичного захисту навіть для однієї зі сторін.
Актуальність договору  Все згідно останніх змін чинного  законодавства України 2021 року. Більшість договорів базуються на  законодавстві України 2000-х.
Наповненість договору  Готовий договір містить усі необхідні пункти  та підпункти, акти, додатки. Після внесення  реквізитів - повністю готовий до підписання. Більшість договорів не містять необхідних пунктів, актів та інших додатків. Такі договори не дозволять в майбутньому захистити права та інтереси сторін!
Ціна договору  Від 28 грн до 3000 грн, що залежить від виду та складності договору.

1) Безкоштовно

2) З юристом від 500 грн за 60 хв роботи  ( від 2000 грн за стандартний договір).

 

Завантажуйте потрібний договір коли завгодно, де завгодно та для чого завгодно.

Потрібна допомога?

Напишіть нам у Телеграм, якщо Вам необхідна допомога з пошуком