Договір послуг на розроблення графічного дизайну

Завантажень: 322

Оцінок 6

Рейтинг 5

Ціна: 590 UAH

!

Завантажуйте готовий зразок договору послуг на розроблення графічного дизайну в один клік. Договір гарантує експертний захист обох сторін.

Все що потрібно зробити для того, щоб договір став дійсним - заповнити індивідуальні реквізити. Якщо Вам необхідна допомога у заповненні реквізитів звертайтеся за допомогою до нашого юриста у Телеграм.

Одразу після оплати Ви отримуєте доступ до скачування договору. Завдяки зручній платіжній системі купівля договору здійснюється у пару кліків.

Формат скачування: Документ Word. Після скачування у форматі Word Ви можете самостійно заповнити реквізити та роздрукувати договір.

Редакція договору 2022 рік

Опис документу

Договір послуг на розроблення графічного дизайну - це різновид договору послуг, за яким замовник доручає, а виконавець зобов’язується на власний ризик виконати відповідно до умов цього договору роботу, а замовник зобов’язується прийняти та оплатити її.

Предмет: результат робіт зі створення об’єктів графічного дизайну відповідно до замовлень та робочих завдань Замовника. До зазначених об’єктів-результатів робіт належать у тому числі, але не виключно: ілюстрації; корпоративні стилі; кольорові гами; шрифти; логотипи; графічні рішення; рекламні повідомлення; користувацькі інтерфейси; інфографіка; шаблони оформлення документів, презентацій; макети книг, каталогів, брошур, буклетів, плакатів, банерів, веб-сторінок, обкладинок, виставкових стендів, упаковок; відео-анімація, відео-реклама, відео-презентації, відео-уроки; дизайн інтер’єрів; дизайн одягу; інші об’єкти дизайну.

Сторони: Замовник та Виконавець.

Кількість: 5 сторінок.

Особливості: містить врегулювання щодо передачі майнових прав інтелектуальної власності замовнику.

 

Відгуки / Коментарі

Ще немає добавлених коментарів ...

Вхід

Інші договори

FAQ

Завантажуйте потрібний договір коли завгодно, де завгодно та для чого завгодно.

Потрібна допомога?

Напишіть нам у Телеграм, якщо Вам необхідна допомога з пошуком