Створити договір

Якщо необхідний документ, який матиме індивідуальний характер і буде трансформуватись під Ваші побажання та вимоги, варто скористатись послугою створення.

Ви можете якнайшвидше сконтактувати з нашим юристом для створення індивідуального договору, обговорення деталей та строків виконання.

Створити!

Переваги створення договору

100% захисту

При створенні договору він виписується під одну сторону. Тому договір може бути нейтральний, або виписаний таким чином, що в однієї сторони багато зобов’язань та відповідальності, а у іншої — лише права.

Гарантія виконання

Створюючи договір, під кожний обов‘язок прописується відповідальність особи. Підготовлений документ є максимальним запобіжником для невиконання, оскільки такий договір краще виконати, ніж порушити.

Детальний опис ситуації

При створенні індивідуального договору можна детально прописати реальні права та обов’язки, а не загальні фрази. Це надасть можливість краще захистити свої права в суді, бо в такому договорі виписані чіткі зобов‘язання.

Врахування всіх нюансів

У готових договорах може бути не врахована діюча судова практика. При створенні договору він виписується відповідно до законодавства, або з усіми його чинними змінами.

Приклад типового договору:

Індивідуалізовний договір:

Приклад типового договору:

Індивідуалізовний договір:

Процес створення договору

Вкажіть вид договору та строк виконання
Внесіть оплату у розмірі 50%
Оплатіть решту у розмірі 50%
Отримайте пропозицію із вказівкою ціни та строку виконання
Отримайте договір
Замовити!

Наші роботи:

theDoc. працює лише з договорами, тому знає ВСЕ про них!

Створити договір

Тут Ви можете залишити заявку на створення договору. Ми надамо консультацію найближчим часом.