Підготовка договору «під ключ»

Послуга створення договору включає:

 • консультацію юриста;
 • підбір договірної моделі;
 • розробку проекту договору та додатків (технічного завдання, акту приймання-передачі наданих послуг тощо);
 • узгодження договору та додатків з клієнтом (кількість правок необмежена);
 • консультацію юриста щодо порядку виконання договору.

Мінімальна вартість підготовки договору: від 1500 грн.

Створити!

Щоб дізнатись ціну створення договору, зателефонуйте за номером +38 (097) 355 10 55 або залишіть запит у нашому Телеграм, ми з радістю надамо консультацію.

Переваги створення договору

100% захисту

При створенні договору він виписується під одну сторону. Тому договір може бути нейтральний, або виписаний таким чином, що в однієї сторони багато зобов’язань та відповідальності, а у іншої — лише права.

Гарантія виконання

Створюючи договір, під кожний обов‘язок прописується відповідальність особи. Підготовлений документ є максимальним запобіжником для невиконання, оскільки такий договір краще виконати, ніж порушити.

Детальний опис ситуації

При створенні індивідуального договору можна детально прописати реальні права та обов’язки, а не загальні фрази. Це надасть можливість краще захистити свої права в суді, бо в такому договорі виписані чіткі зобов‘язання.

Врахування всіх нюансів

У готових договорах може бути не врахована діюча судова практика. При створенні договору він виписується відповідно до законодавства, або з усіми його чинними змінами.

Що таке договір? Яка його структура?

Щоб не навантажувати вас визначеннями, що містяться в Цивільному кодексі, спробуємо пояснити суть питання простими словами.

Договір - це угода, що укладається між двома або більшою кількістю сторін, спрямована на встановлення, зміну або припинення цивільних прав та обов’язків. Це означає, що укладаючи будь-який договір особа бере на себе обов’язки і паралельно отримує ряд прав. Так, для прикладу можна навести договір оренди квартири. За цим договором в орендодавця (власника квартири) виникає обов’язок передати квартиру у користування орендарю (особі, що орендує квартиру) і разом з тим виникає право на отримання орендної плати. Таким чином, у переважній більшості договорів обов’язок однієї сторони спричиняє право для іншої сторони.

Стуктура договору - це розділи та додатки (технічне завдання, акт приймання-передачі робіт/послуг, специфікація тощо). Більшість договорів мають схожу структуру, а по завершенню виконання договору сторони часто підписують акт приймання-передачі. Щоб зрозуміти навіщо укладати акт приймання-передачі робіт/послуг та ознайомитись з його зразком, ви можете прочитати статтю, перейшовши за наступним посиланням: https://thedoc.com.ua/blog/business/22.

Які характеристики якісного договору?

Якщо ви не юрист, то оцінити чи укладено договір правильно досить складно. Звісно є ряд маркерів, на які потрібно звернути увагу.

По-перше, перевірте юридичну компанію, яка розробила шаблонний договір або буде готувати індивідуальний договір. Для цього в нагоді стануть «сарафанне радіо» та відгуки в Інтернеті.

По-друге, ознайомтесь з текстом договору. Він повинен враховувати особливості саме вашої ситуації. Тобто не просто містити загальні фрази по типу «Сторони зобов’язані виконувати цей договір належним чином», а чітко конкретизувати, які права та обов’язки має кожна сторона договору. Також складно укласти договір без цифр. Вони повинні відповідати за кожний етап виконання договору. Не забуваємо про відповідальність, під кожний обов’язок має бути прописана відповідальність. Саме це стимулює сторони виконувати договір. Також при укладанні договору повинна враховуватись можливість виникнення форс-мажорних ситуацій, таким чином договір повинен містити положення стосовно форс-мажору. Про інші правила перевірки договору читайте в нашій статті.

По-третє, поспілкуйтесь з юристом, який буде готувати договір. Задаючи питання - ви зможете оцінити його кваліфікацію та знання.

Скільки порад ми б не написали, всеодно залишиться ряд моментів, які потребують правильної оцінки кваліфікованого юриста з урахуванням знань чинного законодавства України. Плюс до цього, лише фахівець в галузі права здатен обрати правильний вид договору та підготувати його таким чином, щоб ваші інтереси були максимально захищені.

Приклад типового договору:

Індивідуалізовний договір:

Приклад типового договору:

Індивідуалізовний договір:

Як формується вартість створення договору?

Це найулюбленіше питання наших клієнтів, тому відповідаємо. Вартість послуги зі створення договору залежить від ряду факторів: виду договору, вимог клієнта до договору, часу юриста витраченого на роботу з договором, здійснення перекладу договору тощо.

Ми з радістю би визначили одну ціну для всіх договорів, але так вчинити не можемо. Оскільки для підготовки класичного договору оренди квартири, юристу не потрібно так багато часу, як для розробки договору надання послуг з моушен-дизайну або договору про надання послуг щодо розміщення рекламних матеріалів в мережі Instagram. Але й це пояснення може не спрацювати, якщо у однієї із сторін договору оренди квартири буде багато вимог до договору. За таких умов договір про надання послуг щодо розміщення рекламних матеріалів в мережі Instagram можна підготувати значно швидше. Тому питання вартості договору вирішується індивідуально.

Щоб дізнатись ціну створення договору, зателефонуйте за номером +38 (097) 355 10 55 або залишіть запит у нашому Телеграм, ми з радістю надамо консультацію.

Який процес співробітництва?

 1. 1.Консультація юриста, який підбирає вид договору з урахування побажань клієнта та вимог чинного законодавства України. На цьому етапі кваліфікований фахівець у сфері права спілкується з клієнтом, щоб з’ясувати який саме договір слід розробити, а також пояснює клієнту необхідну інформацію стосовно укладення договору.
 2. 2. Підготовка клієнтом технічного завдання. Технічне завдання включає в себе перелік вимог клієнта до договору. Простіше, це те, що клієнт хоче бачити в тексті договору.
 3. 3. Узгодження сторонами ціни та строку підготовки договору. Це досить формальний етап, на якому клієнт зазначає у який строк договір повинен бути готовий, юрист співвідносить це зі своєю завантаженістю, і сторони домовляються про терміни виконання та остаточну вартість договору.
 4. 4. Сплата 50 % попередньої оплати. Це відбувається для убезпечення юриста компанії від можливих ризиків, оскільки розробка договору це досить складний і комплексний процес, і для того, щоб підготувати якісний договір, який не буде суперечити чинному законодавству України та містити чіткі положення з урахуванням бажань клієнта, потрібен час. Тому, щоб уникнути ситуації, коли юрист зробив свою роботу, а клієнт просто не заплатив за неї, сплачується половина вартості договору на початку його розробки.
 5. 5. Узгодження тексту договору клієнтом. На цьому етапі клієнт ознайомлюється з текстом проекту договору, і у разі потреби юрист додає, прибирає або корегує певні положення.
 6. 6. Сплата решти 50 % оплати. Коли клієнт ознайомився з проектом договору та у нього не має жодних зауважень, то після цього відбувається сплата решти вартості послуг.
 7. 7. Консультація юриста щодо порядку виконання договору. Цей етап необхідний для остаточного з’ясування незрозумілих для клієнта моментів, роз’яснення та надання порад щодо порядку виконання договору.

Які строки створення договору та від чого вони залежать?

Орієнтовний строк: 1-2 робочих днів. Однак є види договорів, які потребують значно більшого часу для підготовки. Щоб дізнатись строк створення договору, зателефонуйте, будь ласка, за номером +38 (097) 355 10 55 або залишіть запит у нашому Телеграм.

Що таке консультація юриста?

Юристи theDoc. розпочинають створення договору із надання безкоштовної консультації. Під час її проведення наші спеціалісти відповідають на всі запитання клієнта та підбирають вид договору та пропонують стратегію захисту інтересів клієнта.

Процес створення договору

Вкажіть вид договору та строк виконання
Внесіть оплату у розмірі 50%
Оплатіть решту у розмірі 50%
Отримайте пропозицію із вказівкою ціни та строку виконання
Отримайте договір
Замовити!

Команда

Наша команда складається юристів та адвокатів, кожен з який спеціалізується на окремих видах договорів. Відповідальною за кінцевий результат є співзасновник theDoc. Ірина Марчук.

FAQ

Наші роботи:

theDoc. працює лише з договорами, тому знає ВСЕ про них!

Створити договір

Тут Ви можете залишити заявку на створення договору. Ми надамо консультацію найближчим часом.