theDoc. став партнером ДІЯ.БІЗНЕС

18.01.2022 15:41

1 хвилина

Що це дає?

Відтепер почати власну справу, керувати малим чи середнім бізнесом, надавати та отримувати послуги стало ще доступніше, оскільки кожен має можливість отримати знижку на юридичні послуги від найбільшої бази договорів theDoc.

Розмір знижки: 30% на придбання шаблонів (зразків) договорів, та 10% - на створення або перевірку індивідуального договору. Також кожен клієнт має змогу протягом 10 хвилин отримати безкоштовну юридичну консультацію.

 

Як цим скористатися?

Покрокова інструкція для отримання знижки на шаблон (зразок) договору:

  • спочатку на сайті theDoc. необхідно обрати договір. Зробити це можна, відкривши розділ «Банк документів» або перейшовши за посиланням https://thedoc.com.ua/documents
  • обравши конкретний договір, натискаєте кнопку «Завантажити».
  • після цього відкривається сторінка з інформацією про обраний договір. Там, одразу під назвою договору, міститься віконечко для введення промокоду. Туди необхідно вписати промокод «ДІЯ.БІЗНЕС»
  • натискаєте «ОК» і автоматично отримуєте знижку на шаблон договору у розмірі 30%.

Щоб отримати 10 хвилин безкоштовної консультації з юристом theDoc., треба звернутися за номером телефону: +38 (097) 355-10-55.

 

Чому це важливо для нас?

Завдяки партнерству з Дія.Бізнес ми на ще один крок приблизилися до своєї мети – зробити юридичні послуги доступніші для населення та бізнесу.

Наразі, особливо в умовах війни, дуже важливим є підтримка стабільної економіки нашої країни. Тому theDoc. хоче підтримати її фундамент - малий та середній бізнес, оскільки саме він є гарантом стабільності економіки та розвитку України.

Також партнерство з Дія.Бізнес дає змогу проінформувати людей про юридичні послуги, які ми надаємо, і тим самим залучити нових клієнтів. У такий спосіб ми ще більше приблизились до однією із наших цілей -  підвищення юридичної культури серед населення України.

Найбільш вагомим здобутком партнерства theDoc. і Дія.Бізнес є популяризація серед населення України того, що договори потрібно підписувати. І зробити це можна легко, без зайвих нервів і великої кількості витраченого часу. Співпрацюючи разом з theDoc., ви позбудетеся стереотипу про те, що договори - це дорого, і впевнитеся в тому, що це просто і безпечно!

І ще, якби пафосно це не звучало, але стати партнером Дія.Бізнес – це дійсно велика честь для нашої команди. Саме тому ми обіцяємо, що в наступному році ми будемо ще швидші, сучасніші та зрозуміліші. Адже theDoc. не тільки береже нерви наших клієнтів, а й захищає їх та їхній бізнес від можливих ризиків та проблем.

Завантажуйте потрібний договір коли завгодно, де завгодно та для чого завгодно.

Знайти договір!