Договір про надання послуг з виробництва рекламних відеоматеріалів

Завантажень: 135

Оцінок 10

Рейтинг 5

Ціна: 199 UAH

!

Завантажуйте готовий зразок договору про надання послуг з виробництва рекламних відеоматеріалів в один клік. Договір гарантує експертний захист обох сторін.

Все що потрібно зробити для того, щоб договір став дійсним - заповнити індивідуальні реквізити. Якщо Вам необхідна допомога у заповненні реквізитів звертайтеся за допомогою до нашого юриста у Телеграм.

Одразу після оплати Ви отримуєте доступ до скачування договору. Завдяки зручній платіжній системі купівля договору здійснюється у пару кліків.

Формат скачування: Документ Word. Після скачування у форматі Word Ви можете самостійно заповнити реквізити та роздрукувати договір.

Редакція договору 2022 рік

Опис документу

За договором про надання послуг з виробництва рекламних відеоматеріалів замовник в порядку та на умовах визначених договором доручає і зобов`язується прийняти та сплатити, а виконавець зобов’язується надати послуги з виробництва соціальної реклами, виробництво рекламних відеоматеріалів за заявкою замовника.

Предмет: послуги з виробництва рекламних відеоматеріалів.

Сторони: Замовинк та Виконавець.

Кількість: 2 сторінки.

Довідково: реклама - це інформація про особу чи товар, розповсюджену в будь-якій формі та в будь-який спосіб і призначену сформувати або підтримати обізнаність споживачів реклами та їх інтерес щодо таких осіб чи товару.  

Відгуки / Коментарі

Ще немає добавлених коментарів ...

Вхід

Інші договори

FAQ

Завантажуйте потрібний договір коли завгодно, де завгодно та для чого завгодно.

Потрібна допомога?

Напишіть нам у Телеграм, якщо Вам необхідна допомога з пошуком