Договір про надання послуг з маркетингового просування

Завантажень: 84

Оцінок 6

Рейтинг 5

Ціна: 199 UAH

!

Завантажуйте готовий зразок договору про надання послуг з маркетингового просування в один клік

Все що потрібно зробити для того, щоб договір про надання послуг з маркетингового просування став дійсним - заповнити індивідуальні реквізити. Якщо Вам необхідна допомога у заповненні реквізитів звертайтеся за допомогою до нашого юриста у Телеграм.

Одразу після оплати Ви отримуєте доступ до скачування договору. Завдяки зручній платіжній системі купівля договору здійснюється у пару кліків.

 Формат скачування: Документ Word.

Редакція договору 2022 рік

Опис документу

Розвиток бізнесу в онлайні неможливо без маркетингового просування. Саме використання такого інструменту дозволяє брендам надсилати повідомлення про себе майбутнім або діючим клієнтам. Від правильності налаштування маркетингу залежить прибуток бізнесу, а відповідно без укладення договору тут не обійтись, оскільки спрогнозувати результативність реклами в майбутньому складно. На початковій стадії між виконавцем та замовником суперечностей, зазвичай, не виникає. Але коли все пішло не за планом - починається з’ясування стосунків. Саме договір дозволяє з самого початку розставити основні акценти співпраці та у разі порушення умов договору - застосувати до винної сторони штрафні санкції.

За договором про надання маркетингового просування виконавець зобов’язується надати послуги з маркетингового просування в обсязі та якістю, що відповідають вимогам договору, а замовник зобов'язується прийняти ці послуги та оплатити їх, відповідно до цін, що зазначені договором.

Договір про надання маркетингового просування складається з 10 розділів та має наступну структуру:

 1. Предмет договору;
 2. Ціна договору та порядок розрахунків;
 3. Права та обов’язки сторін;
 4. Відповідальність сторін;
 5. Якість та порядок надання послуг;
 6. Порядок вирішення спорів;
 7. Строк дії договору;
 8. Обставини непереборної сили;
 9. Заключні положення;
 10. Додатки до договору;
 11. Реквізити та підписи сторін.

Додаток договору: калькуляція, яка деталізує найменування та опис послуг, їх кількість, ціну та вартість. Калькуляція є невід’ємною частиною договору. 

Шаблон договору про надання маркетингового просування передбачає, що розрахунки проводяться після підписання сторонами акту приймання-передачі наданих послуг. При цьому виконавець зобов’язаний:

 • забезпечити надання послуг у строки, встановлені договором;
 • забезпечити надання послуг, якість яких відповідає умовам договору.

У разі порушення строків надання послуг виконавцем, договором передбачена відповідальність у вигляді сплати пені. А у разі неякісного надання послуг виконавцем, у замовника виникає право не оплачувати послуги до їх повного і належного виконання. Це в свою чергу є стимулом для виконавця належним чином виконувати договір.

Якщо у вас є необхідність створення договору "під ключ", ви завжди можете звернутись до наших спеціалістів за допомогою на сторінці створення договорів.

Відгуки / Коментарі

Заріне З. 22.12.2021 21:14
Все просто та ясно. Скористалась.
Вхід

Інші договори

FAQ

Завантажуйте потрібний договір коли завгодно, де завгодно та для чого завгодно.

Потрібна допомога?

Напишіть нам у Телеграм, якщо Вам необхідна допомога з пошуком