Договір про надання послуг з підготовки та реалізації інформаційно-рекламної компанії з використанням цифрового маркетингу та ефективного інформування про діяльність компанії

Завантажень: 39

Оцінок 9

Рейтинг 5

Ціна: 599 UAH

!

Завантажуйте готовий зразок договору про надання послуг з підготовки та реалізації інформаційно-рекламної компанії з використанням цифрового маркетингу та ефективного інформування про діяльність компанії в один клік

Все що потрібно зробити для того, щоб договір став дійсним - заповнити індивідуальні реквізити. Якщо Вам необхідна допомога у заповненні реквізитів звертайтеся за допомогою до нашого юриста у Телеграм.

Одразу після оплати Ви отримуєте доступ до скачування договору про надання послуг з підготовки та реалізації інформаційно-рекламної компанії з використанням цифрового маркетингу та ефективного інформування про діяльність компанії. Завдяки зручній платіжній системі купівля договору здійснюється у пару кліків.

Формат скачування: Документ Word. Після скачування у форматі Word Ви можете самостійно заповнити реквізити та роздрукувати договір.

Редакція договору 2022 рік

Опис документу

На даний час кожен власник бізнес усвідомлює важливість представлення власного бізнесу на просторах Інтернету та соціальних мережах. Однак для цього потрібно вміти працювати зі створенням контенту та його розповсюдженням. Щоб запобігти помилок в даних напрямках, підприємці часто звертаються до сторонніх організацій, які допомагають вирішити ці питання.  А для того, щоб процес співпраці був безпечний для обох сторін, потрібно підписати розроблений нашими юристами договір про надання послуг з підготовки та реалізації інформаційно-рекламної компанії з використанням цифрового маркетингу та ефективного інформування про діяльність компанії.

За шаблонним договором  виконавець зобов’язується надати замовнику послуги з підготовки та реалізації інформаційно-рекламної кампанії з використанням інструментів  цифрового маркетингу та ефективного інформування про діяльність компанії, а замовник зобов’язується прийняти та оплатити вказані послуги на умовах, визначених договором.

Конкретна назва послуг, вимоги до результату надання послуг, орієнтовні терміни надання послуг визначаються сторонами у технічній специфікації, яка додається до зразку договору та є його невід’ємною частиною. Також договір містить інші додатки:

  1. Розрахунок вартості надання послуг з підготовки та реалізації інформаційно-рекламної кампанії з використанням інструментів  цифрового маркетингу та ефективного інформування про діяльність;
  2. Замовлення на надання послуг з підготовки та реалізації інформаційно-рекламної кампанії з використанням інструментів  цифрового маркетингу та ефективного інформування про діяльність.

Сторони в тексті договору вказуються конкретний строк надання послуг. Після надання послуг підписується акт приймання-передачі, який і буде слугувати підставою для оплати послуг виконавця. Тобто в цьому шаблонного договорі передбачена післяплата послуг.

Шаблон договору передбачає наступні обов’язки виконавця:

  • Розпочати надання послуг з наступного дня після отримання письмового повідомлення від замовника;
  • Надавати йому повну та достовірну інформацію про поточний стан справ і виконання договору протягом ___ календарних днів з моменту отримання такого запиту;
  • Надати замовнику послуги, що є предметом договору, в порядку, визначеному у договорі;
  • Скласти належним чином електронну податкову накладну та зареєструвати її в Єдиному реєстрі податкових накладних (ЄРПН) у порядку та протягом строку, визначеними Податковим кодексом України.

Сам договір набирає чинності з моменту підписання його обома сторонами і скріплення підписів печатками сторін (за наявності) і діє до повного виконання ними своїх зобов’язань. Однак передбачена можливість достроково розірвати договір за домовленістю сторін та з інших підстав, передбачених договором та/або чинним законодавством України.

Договір про надання послуг з підготовки та реалізації інформаційно-рекламної компанії з використанням цифрового маркетингу та ефективного інформування про діяльність компанії містить ряд інших важливих моментів, з якими ви можете познайомитись переглянувши текст угоди на сайті theDoc. Якщо виникла необхідність створення договору “під ключ”, ви завжди можете звернутись до юристів theDoc. за допомогою на сторінці створення договорів або зателефонувавши за номером  097 355 10 55.

Відгуки / Коментарі

Азаркевич М. 22.12.2021 20:55
Воспользовался договором, не смотря на цену. Работает!
Вхід

Інші договори

FAQ

Завантажуйте потрібний договір коли завгодно, де завгодно та для чого завгодно.

Потрібна допомога?

Напишіть нам у Телеграм, якщо Вам необхідна допомога з пошуком