Договір про надання послуг у сфері PR

Завантажень: 75

Оцінок 5

Рейтинг 5

Ціна: 299 UAH

!

Завантажуйте готовий зразок договору про надання послуг у сфері PR в один клік. Договір гарантує експертний захист обох сторін. Все що потрібно зробити для того, щоб договір став дійсним - заповнити індивідуальні реквізити. Якщо Вам необхідна допомога із заповненням реквізитів звертайтеся за допомогою до нашого юриста у Телеграм.

Одразу після оплати Ви отримуєте доступ до скачування договору. Завдяки зручній платіжній системі купівля договору здійснюється у пару кліків.

Формат скачування: Документ Word. Після скачування у форматі Word Ви можете самостійно заповнити реквізити та роздрукувати договір.

Редакція договору 2022 рік

Опис документу

За договором про надання послуг у сфері PR виконавець зобов’язується надати замовникові рекламні послуги, а саме розмістити інформаційні та/або рекламні матеріали замовника у засобах масової інформації України, а замовник - прийняти і оплатити надані послуги.

Структура договору про надання послуг у сфері PR складається з 12 розділів:

 1. Предмет договору;
 2. Якість та обсяг послуг,
 3. Умови надання послуг;
 4. Вартість послуг та порядок розрахунків;
 5. Права та обов'язки сторін;
 6. Відповідальність сторін;
 7. Обставини непереборної сили
 8. Вирішення спорів,
 9. Строк дії договору
 10. Інші умови;
 11. Додатки до договору;
 12. Адреси та реквізити сторін.

Додатки: перелік послуг з розміщення інформаційних та рекламних матеріалів ЗМІ та форма заявки.

Виконавець надає послуги за договором на підставі заявки на розміщення інформаційних та рекламних матеріалів у ЗМІ, яка погоджується виконавцем із замовником. Обсяг наданих послуг повинна відповідати обсягам, зазначеним в заявках замовника.

За шаблонним договором виконавець зобов’язаний надати замовнику послуги у сфері PR:  розміщення PR матеріалів в мережі Інтернет, радіо та інших ЗМІ та забезпечити необхідну кількість кваліфікованого персоналу для надання послуг. Розміщення матеріалів замовника відбувається у ЗМІ після погодження виконавцем списку ЗМІ, матеріалів та формату розміщення, під кожну окрему рекламно-інформаційну кампанію, у формі заявки, яка додатково погоджується виконавцем із замовником.

Місце надання послуг – територія України. При розміщенні матеріалів, що стосуються діяльності, яка потребує ліцензування, відповідальна особа замовника зобов’язана надати виконавцю належним чином завірену копію відповідної ліцензії.

Шаблонний договір про надання послуг у сфері PR містить ряд інших важливих моментів, з якими ви можете познайомитись переглянувши текст угоди на сайті theDoc. Якщо виникла необхідність створення договору “під ключ”, ви завжди можете звернутись до юристів theDoc. за допомогою на сторінці створення договорів або зателефонувавши за номером  097 355 10 55.

Відгуки / Коментарі

Ще немає добавлених коментарів ...

Вхід

Інші договори

FAQ

Завантажуйте потрібний договір коли завгодно, де завгодно та для чого завгодно.

Потрібна допомога?

Напишіть нам у Телеграм, якщо Вам необхідна допомога з пошуком