Договір про надання рекламних послуг

Завантажень: 127

Оцінок 5

Рейтинг 5

Ціна: 299 UAH

!

Завантажуйте готовий зразок договору про надання рекламних послуг в один клік. Договір гарантує експертний захист обох сторін. 

Все що потрібно зробити для того, щоб договір став дійсним - заповнити індивідуальні реквізити. Якщо Вам необхідна допомога у заповненні реквізитів звертайтеся за допомогою до нашого юриста у Телеграм.

Одразу після оплати Ви отримуєте доступ до скачування договору. Завдяки зручній платіжній системі купівля договору здійснюється у пару кліків.

Формат скачування: Документ Word. Після скачування у форматі Word Ви можете самостійно заповнити реквізити та роздрукувати договір.

Редакція договору 2022 рік

Опис документу

За договором про надання рекламних послуг виконавець за дорученням замовника зобов’язується надавати рекламні та/або інші супутні послуги шляхом надання рекламних площ на інтернет-ресурсі виконавця, в обсязі та на умовах, передбачених договором, а також додатками до нього, які є невід’ємною частиною договору, а замовник зобов’язується оплатити ці послуги. 

Предмет: рекламні послуги.

Сторони: Замовник та Виконавець.

Кількість: 5 сторінок. 

Довідково: реклама - це інформація про особу чи товар, розповсюджену в будь-якій формі та в будь-який спосіб і призначену сформувати або підтримати обізнаність споживачів реклами та їх інтерес щодо таких осіб чи товару. Реклама може бути внутрішньою, зовнішньою, соціальною, друкованою, на телебаченні, в мережі Інтернет тощо.

Відгуки / Коментарі

ТОВ "Бік Груп" 18.05.2022 09:41
Договір зробдений ідеально ! Нічого не потрібно добавляти чи змінювати ! готовий до підписання !
Вхід

Інші договори

FAQ

Завантажуйте потрібний договір коли завгодно, де завгодно та для чого завгодно.

Потрібна допомога?

Напишіть нам у Телеграм, якщо Вам необхідна допомога з пошуком