Договір надання рекламних послуг

Завантажень: 297

Оцінок 5

Рейтинг 5

Ціна: 299 UAH

!

Завантажуйте готовий зразок договору про надання рекламних послуг в один клік. Договір гарантує експертний захист обох сторін.

Все що потрібно зробити для того, щоб договір став дійсним - заповнити індивідуальні реквізити. Якщо Вам необхідна допомога у заповненні реквізитів звертайтеся за допомогою до нашого юриста у Телеграм.

Одразу після оплати Ви отримуєте доступ до скачування договору. Завдяки зручній платіжній системі купівля договору здійснюється у пару кліків.

Формат скачування: Документ Word. Після скачування у форматі Word Ви можете самостійно заповнити реквізити та роздрукувати договір.

Редакція договору 2022 рік

Опис документу

Реклама – двигун для бізнесу, без неї нікуди. Розуміючи це, підприємці користуються рекламними послугами для просування своїх товарів або послуг. І здається, що все чудово, але при запуску реклами може так статись, що вона не спрацює або не покаже тих результатів, на які очікував замовник. За таких умов починається з’ясування стосунків і добре, якщо сторони уклали договір, в протилежному випадку знайти винну сторону буде дуже тяжко. Саме тому юристи theDoc. розробили договір про надання рекламних послуг, щоб правовий захист мав як замовник, так і виконавець.

За шаблонним договором про надання рекламних послуг виконавець за дорученням замовника зобов’язується надавати рекламні та/або інші супутні послуги шляхом надання рекламних площ на інтернет-ресурсі виконавця, в обсязі та на умовах, передбачених договором, а також додатками до нього, які є невід’ємною частиною договору, а замовник зобов’язується оплатити ці послуги. Рекламні послуги надаються виконавцем на підставі наданих замовником рекламних матеріалів, якщо інше не передбачено договором.

Договір про надання рекламних послуг складається з 10 розділів:

 1. Предмет договору;
 2. Ціна договору та порядок оплат послуг;
 3. Строк дії договору;
 4. Права та обов’язки сторін;
 5. Права інтелектуальної власності;
 6. Обставини форм-мажору;
 7. Відповідальність сторін;
 8. Конфіденційна інформація;
 9. Додаткові положення;
 10. Реквізити сторін.

Виконавець на підставі інформації замовника готує пропозицію із можливими етапами надання послуг, орієнтовну вартість послуг, тощо, на підставі чого сторони підписують додатки до договору, де обумовлено всі суттєві для сторін умови: зміст рекламних матеріалів, період розміщення, вартість послуг, умови оплати тощо.

За шаблонним договором про надання рекламних послуг виконавець зобов’язаний:

 • без затримок надавати замовнику поточну інформацію з питань виконання договору, а також повідомляти про всі істотні ризики, які здатні вплинути на надання послуг. Неповідомлення про вищезазначені обставини позбавляють виконавця права на них посилатися;
 • своєчасно і в повному об’ємі надавати обумовлені в договорі та додатках до нього послуги;
 • дотримуватись конфіденційності відносно договору, завдань замовника та іншої інформації, пов'язаної з договором;
 • протягом одного робочого дня з моменту надання рекламних послуг замовнику, підтвердити, що рекламні матеріали відповідають технічним та контекстуальним вимогам. У випадку невідповідності матеріалів зазначеним технічним та контекстуальним вимогам, негайно інформувати про це замовника, шляхом надіслання своїх зауважень електронною поштою на електронну адресу зазначену у реквізитах. Зауваження вважаються надісланими, якщо виконавець отримав підтвердження одержання замовником повідомлення електронною поштою;
 • при виконанні обов'язків виконавець керується чинним законодавством України, положеннями договору та додатків до нього і не здійснює протиправних дій.

У разі порушення своїх обов’язків виконавець згідно договору несе відповідальність за нерозміщення/неякісне розміщення рекламних матеріалів, недотримання строків, невиконання робіт або неналежне виконання зобов’язань в разі, якщо неможливість виконання зобов’язань за договором спричинене з вини замовника, а саме через:

 • ненадання необхідної інформації для розміщення на Інтернет-ресурсі;
 • затримку у наданні інформації або матеріалів необхідних для розміщення на Інтернет-ресурсі;
 • затримку у погодженні та/або наданні коментарів, щодо наданих на затвердження матеріалів.

Також зразком договору передбачені інші види відповідальності як виконавця, так і замовника. Договір про надання рекламних послуг містить ряд інших важливих моментів, з якими ви можете познайомитись переглянувши текст угоди на сайті theDoc. Якщо виникла необхідність створення договору “під ключ”, ви завжди можете звернутись до юристів theDoc. за допомогою на сторінці створення договорів або зателефонувавши за номером  097 355 10 55.

Відгуки / Коментарі

Ще немає добавлених коментарів ...

Вхід

Інші договори

FAQ

Завантажуйте потрібний договір коли завгодно, де завгодно та для чого завгодно.

Потрібна допомога?

Напишіть нам у Телеграм, якщо Вам необхідна допомога з пошуком