Договір про надання маркетингових та рекламних послуг (SMM, SEO, Marketing)

Завантажень: 470

Оцінок 14

Рейтинг 5

Ціна: 199 UAH

!

Завантажуйте готовий зразок договору про надання маркетингових та рекламних послуг (SMM, SEO, Marketing) в один клік. Договір гарантує експертний захист обох сторін.

Все що потрібно зробити для того, щоб договір став дійсним - заповнити індивідуальні реквізити. Якщо Вам необхідна допомога з заповненням реквізитів звертайтеся за допомогою до нашого юриста у Телеграм.

Одразу після оплати Ви отримуєте доступ до скачування договору. Завдяки зручній платіжній системі купівля договору здійснюється у пару кліків.

Формат скачування: Документ Word. Після скачування у форматі Word Ви можете самостійно заповнити реквізити та роздрукувати договір.

Редакція договору 2022 рік

Опис документу

В умовах сучасної конкуренції маркетингові та рекламні послуги є обов’язковим атрибутом будь-якого бізнесу. Інтернет, соціальні мережі кожного дня наповнюються масою різноманітної інформації та рекламою.

Через рекламу компанії здійснюють комунікацію та популяризацію своїх товарів та послуг. Для того, щоб ваш бізнес йшов вгору, необхідно розробити геніальний маркетинговий хід. Проте, щоб убезпечити себе від усіх можливих помилок та уникнути обману - потрібно укладати договори, адже,  в разі помилки, ціна збитків  може бути надто високою.

Договір про надання маркетингових та рекламних послуг (SMM, SEO, Marketing) - це найкращий варіант для урегулювання взаємовідносин двох сторін. Наша компанія розробила максимально зручний та оптимальний варіант договору для фізичних та юридичних осіб. Договір є правовим документом. Виконавець  бере на себе зобов’язання надати маркетингові та рекламні послуги, а Замовник - оплачувати їх.

За даним договором можна уникнути негативного впливу, адже всі права будуть   урегульовані, а сторони будуть впевнені у їх реалізації і це буде юридично закріплено. Враховуючи приклади судової практики та спираючись на чинне законодавство України, фахівці компанії theDoc. створили зразок (шаблон) Договору про надання маркетингових та рекламних послуг (SMM, SEO, Marketing). За  бажанням до зразка можна внести певні індивідуальні зміни, а після скачування можна додатково доопрацювати договір з нашим юристом.

Що передбачає даний договір?

Структурно зразок Договору про надання маркетингових та рекламних послуг (SMM, SEO, Marketing) складається з преамбули та 12 розділів.

Преамбула договору містить наступну інформацію:

 • прізвище, ім’я та по-батькові замовника;
 • документ на підставі якого діє підприємство;
 • прізвище, ім’я та по-батькові автора;
 • документ на підставі якого діє підприємство.

Після преамбули знаходиться 1 розділ під назвою «Предмет договору». Цей розділ містить інформацію про послуги.

За якість наданих послуг відповідає 2 розділ договору, який має відповідну назву «Якість послуг». Регулює відносини між сторонами у разі виявлення недоліків (дефектів).

Розділ 3 під назвою «Вартість послуг та порядок розрахунків» зазначає ціну, строки оплати та що саме включає в себе вартість послуг.

Наступний 4 розділ має назву «Порядок приймання-передачі послуг». Тут встановлено строки та порядок, за яких повинен бути направлений та підписаний Акт приймання-передачі наданих послуг.

За 5 розділом під назвою «Права інтелектуальної власності» Виконавець передає Замовнику виключно майнові права на створені ним ілюстрації. Нагадуємо, що немайнові авторські права не можуть бути відчужені за договором.

Розподіл найголовніших та основних прав і обов’язків визначається у 6 розділі, який має відповідну назву «Права та обов’язки сторін».

Розділ 7 «Відповідальність сторін за порушення договору» встановлює штрафи та пеню у разі порушення якості наданих послуг чи порушенні строків виконання зобов’язання.

У великому розділі 8 під назвою «Обставини непереборної сили, форс мажор» чітко визначено  поняття таких обставин та що відноситься до них, урегульовані відносини. Встановлено, що дія обставин непереборної сили або форс-мажору повинна бути підтверджена документом Торгово-промислової палати України або іншого компетентного органу.

Розділ 9  «Вирішення спорів» зазначає шляхи вирішення непорозумінь, навіть у разі недосягнення згоди між сторонами.

У 10 розділі, який має назву «Строк дії договору» зазначено з якого моменту договір набуває чинності, умови припинення договору.

11 розділ «Конфіденційність» закріплює зобов’язання  не передавати будь-яку інформацію будь-якій третій стороні без попереднього узгодження.

Додаткова інформація та умови щодо даного договору знаходяться у 12 розділі під назвою «Інші умови».

Останній 13 розділ, який має назву «Місцезнаходження і реквізити сторін» містить загальну інформацію про Замовника та Виконавця.

Чому даний договір є чудовим готовим рішенням?

Даний договір дає змогу:

 1. диктувати свої вигідні умови;
 2. чітко визначає надані послуги та результат;
 3. встановити порядок приймання-передачі послуг;
 4. закріпити право інтелектуальної власності;
 5. визначити терміни та оплату;
 6. встановити відповідальність сторін за порушення умов та порядок вирішення спорів;
 7. закріпити умови конфіденційності.

Використовуючи маркетинг та рекламу для свого бізнесу, ви надаєте іншим особам можливість величезного впливу на подальший його розвиток. Даний договір зведе до мінімуму всі ризики та надасть змогу працювати на максимізацію прибутку.

Усі наші договори є готовими до підписання, а це ще один великий плюс, адже це економія часу. Після скачування за бажанням договір можна підігнати під вашу конкретну ситуацію разом із фахівцями нашої компанії.

Якщо у Вас є необхідність створення договору "під ключ", Ви завжди можете звернутись до наших спеціалістів за допомогою на сторінці створення договорів.

Відгуки / Коментарі

Дівончук Сергій 23.05.2022 16:28
Рекомендую договір СММ спеціалістам !!! Захист 100%
ТОВ "БАНДА" 18.05.2022 09:59
Дякуємо за якісний договір ! Ми розмістили про вас публікацію у себе в блозі ) платформа топ !
Юля 22.12.2021 21:25
Користуюсь цим договором. Все ок.
Вхід

Інші договори

FAQ

Завантажуйте потрібний договір коли завгодно, де завгодно та для чого завгодно.

Потрібна допомога?

Напишіть нам у Телеграм, якщо Вам необхідна допомога з пошуком