Договір про надання послуг у сфері копірайтингу

Завантажень: 63

Оцінок 10

Рейтинг 5

Ціна: 199 UAH

!

Завантажуйте готовий зразок договору про надання послуг у сфері копірайтингу в один клік. Договір гарантує експертний захист обох сторін.

Все що потрібно зробити для того, щоб договір став дійсним - заповнити індивідуальні реквізити. Якщо Вам необхідна допомога із заповненням реквізитів звертайтеся за допомогою до нашого юриста у Телеграм.

Одразу після оплати Ви отримуєте доступ до скачування договору. Завдяки зручній платіжній системі купівля договору здійснюється у пару кліків.

Формат скачування: Документ Word. Після скачування у форматі Word Ви можете самостійно заповнити реквізити  та роздрукувати договір.

Редакція договору 2022 рік

Опис документу

Основа сучасного світу - це контент, який лежить в основі всіх медіаресурсів та соціальних мереж. Попит на нього настільки виріс останнім часом, що над його створенням почали працювати окремі спеціалісти - копірайтери. Їх основна задача: за допомогою тексту донести інформацію до користувачів глобальної павутини. Якщо раніше ми перепитували, хто ж ці люди? То зараз кожний власник бізнесу знає, що для ведення сайту чи сторінки для Fb та Instagram потрібно наймати на роботу копірайтера.

Часто послуги копірайтингу можна замовити на біржах фрілансу, за таких умов копірайтер не є найманим працівником та залучається до написання текстів на певний строк. Саме за таких умов потрібно укласти договір про надання послуг у сфері копірайтингу. За допомогою письмової угоди копірайтер та замовник домовляться про умови майбутнього співробітництва, а також фіксують міру відповідальності кожного у разі порушення договору. 

Договір про надання послуг з копірайтингу розроблений юристами theDoc., які користуючись власними напрацюваннями та досвідом розробили цей документ. Предметом даного договору є послуги у сфері копірайтингу з приводу написання тексту, пошуку інформації та/або її редагування, тобто по суті це робота з текстом (контентом). 

Під час укладання договору про надання послуг з копірайтингу сторони повинні звернути увагу на наступні моменти:

 1. предмет договору;
 2. ціна договору і порядок оплати;
 3. права та обов'язки замовника/виконавця;
 4. підстави та порядок повернення коштів;
 5. вимоги до написання тексту;
 6. відповідальність сторін та вирішення спорів;
 7. форс-мажорні обставини;
 8. реквізити сторін.

Наш проект договору передбачає варіативність порядку оплати послуг копірайтера. Це означає, що оплата послуг здійснюється в один із вказаних нижче способів:

 • перерахування грошових коштів на поточний рахунок виконавця;
 • за допомогою інших платіжних засобів, які вказані на веб-сайті виконавця;
 • шляхом списання коштів з особистого рахунку замовника.

Тобто сам Замовник обирає зручний йому варіант. Плюс до цього договір про надання послуг з копірайтингу надає можливість розділити оплату на декілька етапів. 

Розділ договору «Права та обов’язки замовника та виконавця» здійснює конкретизацію тих можливостей та зобов’язань, які виникають у сторін під час виконання умов договору. Одним з таких можливостей є право виконавця в односторонньому порядку призупинити надання послуг за договором у у випадку порушення замовником його умов. 

Не менш важливим є розділ договору «Підстави та порядок повернення коштів», який починає діяти у випадку порушення виконавцем договору. Спочатку замовник повинен подати заявку на повернення коштів, яку копірайтер в свою чергу зобов’язаний розглянути протягом визначеного договором строку. Якщо між сторонами виникне спір, то він вирішується шляхом переговорів.

Щодо відповідальності сторін, то договір про надання послуг копірайтингу передбачає, що копірайтер не несе будь-яку відповідальність за ненадання або неналежне надання послуг замовнику за умови настання будь-яких обставин, які виникли не з його  вини. До них слід віднести:

 • настання обставин, які виникли з вини чи необережності замовника;
 • настання обставин, які виникли з вини чи необережності будь- якої третьої особи (будь-яких третіх осіб);
 • настання форс-мажорних обставин.

Звісно, ви можете доопрацювати даний розділ та посилити відповідальність копірайтера. Наприклад, за невідповідність тексту вимогам замовника або за порушення строків надання послуг тощо. 

Пам’ятайте, що до шаблону договору про надання послуг копірайтингу можна внести зміни та доповнення. Якщо ви сумніваєтесь у правильності свої правок - зверніться до юристів theDoc., які зрадістю допоможуть. 

Якщо у Вас є необхідність створення договору "під ключ", Ви завжди можете звернутись до наших спеціалістів за допомогою на сторінці створення договорів.

Відгуки / Коментарі

Андрій Тополя 22.12.2021 21:16
Дякую. ок.
Вхід

Інші договори

FAQ

Завантажуйте потрібний договір коли завгодно, де завгодно та для чого завгодно.

Потрібна допомога?

Напишіть нам у Телеграм, якщо Вам необхідна допомога з пошуком