Договір надання послуг щодо рекламної інтеграції в Instagram

Завантажень: 429

Оцінок 14

Рейтинг 5

Ціна: 599 UAH

!

Завантажуйте готовий зразок договору про надання послуг щодо рекламної інтеграції в Instagram в один клік. Договір гарантує експертний захист обох сторін.

Все що потрібно зробити для того, щоб договір став дійсним - заповнити індивідуальні реквізити. Якщо Вам необхідна допомога у заповненні реквізитів звертайтеся за допомогою до нашого юриста у Телеграм.

Одразу після оплати Ви отримуєте доступ до скачування договору. Завдяки зручній платіжній системі купівля договору здійснюється у пару кліків.

Формат скачування: Документ Word. Після скачування у форматі Word Ви можете самостійно заповнити реквізити та роздрукувати договір.

Додатки до договору: технічне завдання, розцінки на послуги, акт прийому-передачі наданих послуг. 

Редакція договору 2022 рік

Опис документу

Зараз більшість людей проводять свій вільний час, гортаючи пости в Instagram. Більш того, шукаючи певний продукт чи послугу, люди також використовують цю соціальну мережу.

Логічно, що рекламна інтеграція в Instagram стала популярним інструментом маркетингу. Блогер, шляхом розміщення реклами на своїй сторінці у вигляді посту, чи в інший спосіб, отримає грошову винагороду. А власник бізнесу в свою чергу отримає нових клієнтів.

Здавалося б простий механізм, але й він потребує певних правил гри, розмежування обов’язків тощо. Саме для того щоб захистити інтереси як блогера, так й іншою сторони, необхідно укладати договір. У такому випадку найбільш вигідним рішенням буде підписати договір надання послуг щодо рекламної інтеграції в Instagram.

Договір надання послуг щодо рекламної інтеграції в Instagram – це угода між блогером та замовником, яка зазначає певні правила розміщення реклами в Instagram, визначає основні вимоги до посту та розмежовує обов’язки сторін.

Шаблон такого договору можна з легкістю завантажити на маркетплейсі договорів theDoc., оскільки фахівці нашої компанії створили його, проаналізувавши чинне законодавство України та приклади судової практики.

Чому треба укладати такий договір? Ця угода спеціалізується на рекламі в Instagram, що дозволяє уникнути загальних та абстрактних правил, та деталізувати усі необхідні вимоги. Окрім цього до договору додаються додатки: 

  1.  «технічне завдання» - це додаток, в якому чітко прописані вимоги, які блогер повинен виконати шляхом розміщення фотографій або відеороликів на своїй сторінці. Це дозволяє зробити рекламу більш ефективною.
  2. ще один додаток узгоджує розцінки щодо реклами на сторінці блогера. Наприклад, висуваються чіткі вимоги до поста та зазначається конкретна вартість послуги.
  3. договір надає можливість завчасно засвідчити відсутність претензій між блогером та замовником, оскільки сторони підписують акт прийому-передачі наданих послуг.

Договір структурно складається з преамбули, 9 розділів та 3 додатків.

Перший розділ «Предмет договору» визначає основні засади, на яких буде здійснюватись співпраця сторін.

У другому розділі містяться положення щодо прав та обов’язків сторін. Наприклад те, що блогер має розміщувати рекламу на своїй сторінці, а замовник у разі потреби повинен надавати блогеру додаткову інформацію та документи для якісного надання послуг.

Розділ 3 має назву «Ціна договору та порядок розрахунків» та містить положення щодо загальної вартості послуг та процедури оплати виконаної роботи.

Відповідальність сторін визначається 5 розділом. В цій частині є інформація з приводу штрафів, та того хто буде вважатись винним у відповідних випадках.

Договір також містить положення щодо нерозголошення інформації, які знаходяться у розділі 7 під назвою «Конфіденційність».

Розділ 9 «Інші умови» містить інформацію з приводу прав на результати інтелектуальної діяльності, процедури розгляду розбіжностей, суперечок тощо.

Договір надання послуг щодо рекламної інтеграції в Instagram можливо придбати на маркетплейсі готових договорів theDoc., у разі потреби до зразка договору можна внести зміни. При виникненні сумніву стосовно  законодавчого врегулювання певних індивідуальних моментів, завжди можна звернутися до юристів компанії та створити персоналізований документ спільно з фахівцями theDoc., щоб захистити себе від можливих ризиків.

Якщо у Вас є необхідність створення договору "під ключ", Ви завжди можете звернутись до наших спеціалістів за допомогою на сторінці створення договорів.

 

Відгуки / Коментарі

Канал крипто индустрия 23.05.2022 17:13
Договор стоит своих денег !
Ростік 18.05.2022 09:23
Платформа супер ) навіть не думав, що реально знайду готовий договір на таку тематику!
Марина Сонячна 19.02.2022 16:42
Блогер (хххх) повернула 50% суми після не виконання забовязань після рекламної інтеграції ! Всім рекомендую данний договір... як блогерам так і тим, хто користується цими послугами !!! А автору договору щиро дякую !
Вхід

Інші договори

FAQ

Завантажуйте потрібний договір коли завгодно, де завгодно та для чого завгодно.

Потрібна допомога?

Напишіть нам у Телеграм, якщо Вам необхідна допомога з пошуком