Договір надання послуг щодо рекламної інтеграції в Instagram

Завантажень: 429

Ціна: 590 UAH

!
Додатки до договору: технічне завдання, розцінки на послуги, акт прийому-передачі наданих послуг. 

Завантажуйте готовий зразок договору про надання послуг щодо рекламної інтеграції в Instagram в один клік. Договір гарантує експертний захист обох сторін. Остання редакція 2021 року.

Важливо! Договір повністю готовий до використання. 

Все що потрібно зробити для того, щоб договір став дійсним - заповнити індивідуальні реквізити. Якщо Вам необхідна допомога у заповненні реквізитів звертайтеся за допомогою до нашого юриста у Телеграм.

Одразу після оплати Ви отримуєте доступ до скачування договору. Завдяки зручній платіжній системі купівля договору здійснюється у пару кліків.

Формат скачування: Документ Word. Після скачування у форматі Word Ви можете самостійно заповнити реквізити та роздрукувати договір.

Договір надання послуг щодо рекламної інтеграції в Instagram - це різновид договору про надання рекламних послуг, за яким блогер зобов'язується за завданням замовника надати рекламні послуги на власній сторінці в Instagram щодо популяризації продукції замовника. 

Предмет: рекламні послуги в Instagram.

Сторони: Блогер та Замовник. 

Кількість: 10 сторінок.

Додатки: технічне завдання, розцінки на послуги, акт прийому-передачі наданих послуг. 

Особливості: діяльність щодо просування товарів чи послуг в соціальних мережах знаходиться поза зоною правового регулювання. Саме тому важливу роль в такому процесі набуває договір, який виступає основним арбітром взаємовідносин між блогером та замовником. 

 

Переваги договорів theDoc: 

  Договір TheDoc. Договори на просторі Інтернету (безкоштовні або конструктори договорів)
Пошук потрібного договору  В один клік, менше 2 хвилин, діє система "розумного пошуку".

Від декількох годин до декількох днів  
(більше 100 кліків за годину).

Експертність та гарантії захисту Гарантуємо юридичний захист обох сторін. Надаємо експертний супровід протягом всієї співпраці. Лотерея, в більшості договори не гарантують юридичного захисту навіть для однієї зі сторін.
Актуальність договору  Все згідно останніх змін чинного  законодавства України 2021 року. Більшість договорів базуються на  законодавстві України 2000-х.
Наповненість договору  Готовий договір містить усі необхідні пункти  та підпункти, акти, додатки. Після внесення  реквізитів - повністю готовий до підписання. Більшість договорів не містять необхідних пунктів, актів та інших додатків. Такі договори не дозволять в майбутньому захистити права та інтереси сторін!
Ціна договору  Від 28 грн до 3000 грн, що залежить від виду та складності договору.

1) Безкоштовно

2) З юристом від 500 грн за 60 хв роботи  ( від 2000 грн за стандартний договір).

 

Завантажуйте потрібний договір коли завгодно, де завгодно та для чого завгодно.

Потрібна допомога?

Напишіть нам у Телеграм, якщо Вам необхідна допомога з пошуком