Договір надання послуг щодо інформаційного супроводження діяльності в блогосфері

Завантажень: 117

Оцінок 14

Рейтинг 5

Ціна: 590 UAH

!

Завантажуйте готовий зразок договору надання послуг щодо інформаційного супроводження діяльності в блогосфері в один клік. Договір гарантує експертний захист обох сторін.

Все що потрібно зробити для того, щоб договір став дійсним - заповнити індивідуальні реквізити. Якщо Вам необхідна допомога у заповненні реквізитів звертайтеся за допомогою до нашого юриста у Телеграм.

Одразу після оплати Ви отримуєте доступ до скачування договору. Завдяки зручній платіжній системі купівля договору здійснюється у пару кліків.

Формат скачування: Документ Word. Після скачування у форматі Word Ви можете самостійно заповнити реквізити та роздрукувати договір.

Редакція договору 2022 рік

Опис документу

Договір надання послуг щодо інформаційного супроводження діяльності в блогосфері - це різновид договору послуг, за яким виконавець зобов'язаний за завданням замовника виконати послуги щодо інформаційного супроводження діяльності в блогосфері. 

Предмет: послуги щодо інформаційного супроводження діяльності в блогосфері.

Сторони: Замовник та Виконавець.

Кількість: 13 сторінок.

Особливості: договір розроблено з урахуванням всіх необхідних додатків до нього та містить детальний перелік послуг з конкретизацією обов'язків виконавця. 

Мова: російська.

 

Відгуки / Коментарі

Женя Админ 19.02.2022 19:57
Круто! Тепер є хоча би є рамки відповідальності !
Вхід

Інші договори

FAQ

Завантажуйте потрібний договір коли завгодно, де завгодно та для чого завгодно.

Потрібна допомога?

Напишіть нам у Телеграм, якщо Вам необхідна допомога з пошуком