Договір про надання рекламних послуг щодо розміщення рекламних матеріалів для просування у форматі фотопосту (Instagram карусель) та stories

Завантажень: 9

Оцінок 8

Рейтинг 5

Ціна: 599 UAH

!

Завантажуйте готовий зразок договору про надання рекламних послуг щодо розміщення рекламних матеріалів для просування у форматі фотопосту (Instagram карусель) та stories в один клік

Все що потрібно зробити для того, щоб договір про надання рекламних послуг щодо розміщення рекламних матеріалів для просування у форматі фотопосту (Instagram карусель) та stories став дійсним - заповнити індивідуальні реквізити. Якщо Вам необхідна допомога у заповненні реквізитів звертайтеся за допомогою до нашого юриста у Телеграм.

Одразу після оплати Ви отримуєте доступ до скачування договору. Завдяки зручній платіжній системі купівля договору здійснюється у пару кліків.

 Формат скачування: Документ Word.

Редакція договору 2022 рік

Опис документу

Декілька років назад соціальні мережі використовувалися лише як інструмент комунікації. Люди створювали особисті сторінки, де розміщали свої світлини, спілкувалися зі своїми друзями, родичами та знайомими, або спостерігали за діяльністю публічних особистостей. Але світ змінюється, і наразі Instagram і Facebook стали платформою для введення бізнесу чи розкрутки бренду. Тепер, коли ми бачимо якийсь акаунт з певним продуктом чи послугами, ми розуміємо, що це сторінка далеко не однієї людини, а цілої команди зі спеціалістами в різних сферах.

Тому досить частою є практика, коли певні компанії замовляють рекламу у відомих блогерів. Таким чином із творчої діяльності блогінг трансформувався у діяльність, що приносить прибуток. А як нам відомо, де з’являються гроші, там з’являються й спори. Тому для уникнення проблем, таку діяльність необхідно врегульовувати з точки зору права.

Договір про надання рекламних послуг щодо розміщення рекламних матеріалів для просування у форматі фотопосту (Instagram карусель) та stories - це різновид договору про надання реклами, тобто угода між замовником та блогером, яка врегульовує правові аспекти реклами в Instagram.

Кому потрібен цей договір? Договір про надання рекламних послуг щодо розміщення рекламних матеріалів для просування у форматі фотопосту (Instagram карусель) та stories був створений для блогерів, які рекламують товари чи послуги за допомогою Instagram.

Зразок такого договору можна з легкістю завантажити на маркетплейсі договорів theDoc., оскільки юристи компанії створили його на основі чинного законодавства України та прикладів судової практики, що почала нещодавно формуватись. Спори з блогерами носять поки поодинокий характер, але з розвитком індустрії реклами в Instagram, юристи прогнозують збільшення судових кейсів.

Варто зазначити, що у разі надання послуг блогер та замовник підписують акт приймання-передачі послуг, щоб уникнути спорів у майбутньому. Саме цей документ засвідчує відсутність претензій між сторонами.

Такий договір про надання рекламних послуг щодо розміщення рекламних матеріалів для просування у форматі фотопосту (Instagram карусель) та stories робить співпрацю замовника з блогером чіткою та комфортною, оскільки ця угода спрямована на урегулювання відносин з приводу реклами саме в Instagram, що дозволяє врахувати специфіку даної соціальної мережі та детально прописати всі потрібні положення. Серед інших особливостей нашого договору, є те що:

1) Договір містить додаток, де власне і відбувається конкретизація послуг. Це означає, що в ньому зазначається конкретна послуга: створення та розміщення рекламних матеріалів замовника, вказується її формат, (наприклад фотопост, що складається з двох фотографій (Instagram-карусель), та п’яти stories з відміткою акаунту замовника) зазначається дедлайн та вартість послуги.

2) У договорі робить акцент на інтелектуальній власності. Це означає, що блогер, створивши контент, передає майнові права замовнику та залишає за собою лише право називатись автором. Це в свою чергу дозволяє замовнику володіти, розпоряджатись та користуватись об’єктами авторського права, що створені в процесі виконання договору про надання рекламних послуг щодо розміщення рекламних матеріалів для просування у форматі фотопосту (Instagram карусель) та stories. Якщо простіше, то замовник має право розміщувати контент в себе на сайті, публікувати його в пресі, використовувати для реклами тощо.

3) Договором передбачається відповідальність блогера, у випадку якщо він не захоче передати інтелектуальну власність замовнику.

4) Передбачена можливість односторонньої відмови від договору зі сторони замовника. Про що останній повинен повідомити блогера.

Структура Договору про надання рекламних послуг щодо розміщення рекламних матеріалів для просування у форматі фотопосту (Instagram карусель) та stories складається з преамбули, 11 розділів та додатку.

Преамбула договору містить інформацію щодо:

  • найменування замовника;
  • найменування виконавця (блогера);
  • РНОКПП (Реєстраційний номер облікової картки платника податків) замовника;
  • РНОКПП (Реєстраційний номер облікової картки платника податків) виконавця.

У першому розділі «Предмет договору» визначається провідна мета та інші основоположні засади угоди.

Далі, у другому розділі «Права та обов’язки сторін» розмежовуються зобов’язання замовника та блогера.

Третій та четвертий розділи містять положення щодо акту надані послуги, вартості послуг та порядку оплати відповідно.

Розділ 5 під назвою «Інтелектуальна власність» йдеться про надання авторських прав замовнику та дозволу на їх використання.

Положення щодо відповідальності блогера, у разі невиконання, чи порушення зазначених договором умов, знаходяться у розділі 6 «Відповідальність сторін».

Причини та умови припинення дії договору чітко прописані у 7 розділі «Розірвання договору».

Положення щодо передбачення надзвичайних обставин, за яких сторони унеможливлюються виконати свої зобов’язання, зазначаються 8 розділом «Обставини поза контролем сторін (форс-мажор)».

Розділ 9 «Конфіденційна інформація» врегульовує відносини стосовно нерозголошення інформації.

Прикінцеві положення зазначаються в 10 розділі, а наступний 11 розділ містить дані щодо адрес сторін та їх реквізитів. Також до договору надається додаток.

Договір про надання рекламних послуг щодо розміщення рекламних матеріалів для просування у форматі фотопосту (Instagram карусель) та stories можна придбати на маркетплейсі готових договорів theDoc., за необхідності до шаблону договору можна внести потрібні зміни. Якщо ви хочете створити договір конкретно під вашу ситуацію, то маєте можливість звернутися до фахівців компанії та розробити персоналізований документ спільно з юристами theDoc., щоб захистити себе від можливих ризиків.

Відгуки / Коментарі

Мама блогер 19.02.2022 18:36
Результаты увидим через время... пока вроде все довольны
Вхід

Інші договори

FAQ

Завантажуйте потрібний договір коли завгодно, де завгодно та для чого завгодно.

Потрібна допомога?

Напишіть нам у Телеграм, якщо Вам необхідна допомога з пошуком