Простий договір оренди (найму) квартири

Завантажень: 291

Оцінок 6

Рейтинг 5

Ціна: 199 UAH

!

Завантажуйте готовий зразок договору оренди квартири в один клік. Договір гарантує експертний захист обох сторін. 

Все що потрібно зробити для того, щоб договір оренди квартири став дійсним - заповнити індивідуальні реквізити. Якщо Вам необхідна допомога у заповненні реквізитів звертайтеся за допомогою до нашого юриста у Телеграм.

Одразу після оплати Ви отримуєте доступ до скачування договору оренди квартири. Завдяки зручній платіжній системі купівля договору здійснюється у пару кліків.

Формат скачування: Документ Word. Після скачування у форматі Word Ви можете самостійно заповнити реквізити та роздрукувати договір оренди квартири.

Редакція договору 2022 рік

Опис документу

За простим шаблонним договором квартири орендодавець передає, а орендар приймає в строкове платне користування житлову квартиру для проживання орендаря.

У орендаря є обов’язок  – сплачувати орендну плату на банківський рахунок орендодавця. Орендна плата за поточний місяць сплачується в строк, який вказаний в зразку договору. Вартість житлово-комунальних послуг (тепло-, водо-, електропостачання тощо) сплачується орендарем окремо на підставі рахунків відповідних організацій.

Простий договір оренди квартири складається з 8 розділів:

 1. Предмет договору;
 2. Порядок передачі об’єкта в оренду та строк оренди;
 3. Права та обов’язки орендодавця;
 4. Права та обов’язки орендаря;
 5. Відповідальність сторін;
 6. Термін дії та припинення договору;
 7. Інші умови;
 8. Реквізити договору.

За простим зразком договору оренди квартири орендар зобов’язаний:

 • прийняти квартиру в оренду в порядку, передбаченому договором;
 • використовувати квартиру згідно з призначенням;
 • вчасно і у повному обсязі оплачувати житлово-комунальні та інші експлуатаційні платежі згідно з рахунками відповідних підприємств, організацій, установ, у встановлені чинним законодавством строки;
 • дотримуватись санітарних, протипожежних та інших обов'язкових норм і правил при експлуатації квартири, а також норм охорони праці у разі проведення ремонтних робіт в квартирі третіми особами. Не допускати перевантаження електромереж;
 • за власний рахунок усувати несправності та поломки комунікацій в квартирі;
 • допускати в квартиру орендодавця з метою перевірки використання квартири у відповідності до умов договору;
 • відшкодувати шкоду орендодавцю та/або третім особам, завдану у зв’язку з експлуатацією орендарем квартири. Усувати наслідки аварій в квартирі, несправності і поломки комунікацій, що виникли в процесі їх експлуатації;
 • у випадку погіршення стану квартири, інженерних комунікацій та технологічного обладнання, що розташовані в квартирі, не пов’язаного з їх нормальною експлуатацією, орендар зобов’язаний зробити за свій рахунок виправлення недоліків, що виникли з його вини;
 • не здійснювати ніяких змін конструктивних елементів будівлі, в якій розташовані квартирі.

Якщо відбудеться погіршення стану квартири, яке не пов’язане з її нормальною експлуатацією, орендар зобов’язаний привести квартиру у необхідний стан власними силами та за власний рахунок. Крім цього, договором передбачено, що орендодавець не несе відповідальності перед орендарем за дії або бездіяльність третіх осіб, а також за наслідки таких дій або бездіяльності.

Простий шаблонний договір оренди квартири містить ряд інших важливих моментів, з якими ви можете познайомитись переглянувши текст угоди на сайті theDoc. Якщо виникла необхідність створення договору “під ключ”, ви завжди можете звернутись до юристів theDoc. за допомогою на сторінці створення договорів або зателефонувавши за номером  097 355 10 55.

Відгуки / Коментарі

ТОВ "ДомРиа" 18.05.2022 09:38
Договір гарно зроблений ! Ідеально Підходить для обох сторін !
Оляляля 07.10.2021 08:39
Наважилась. Час покаже. Поки дякую.
Вхід

Інші договори

FAQ

Завантажуйте потрібний договір коли завгодно, де завгодно та для чого завгодно.

Потрібна допомога?

Напишіть нам у Телеграм, якщо Вам необхідна допомога з пошуком