Договір оренди квартири №2 (передбачена сплата завдатку Орендарем)

Завантажень: 486

Оцінок 13

Рейтинг 4.92

Ціна: 199 UAH

!

Завантажуйте готовий зразок договору оренди квартири в один клік. Договір гарантує експертний захист обох сторін.

Все що потрібно зробити для того, щоб договір оренди квартири став дійсним - заповнити індивідуальні реквізити. Якщо Вам необхідна допомога у заповненні реквізитів звертайтеся за допомогою до нашого юриста у Телеграм.

Одразу після оплати Ви отримуєте доступ до скачування договору оренди квартири. Завдяки зручній платіжній системі купівля договору здійснюється у пару кліків.

Формат скачування: Документ Word. Після скачування у форматі Word Ви можете самостійно заповнити реквізити та роздрукувати договір оренди квартири.

Редакція договору 2022 рік

Опис документу

Договір оренди квартири – це договір, за яким орендодавець передає або зобов’язується передати орендарю за плату квартиру для проживання в ній на певний строк.

Довідково: сторонами у договорі оренди квартири можуть бути фізичні та/або юридичні особи. Якщо орендарем є юридична особа, вона може використовувати житло лише для проживання у ньому фізичних осіб (наприклад, працівників). Помешкання має бути придатним для постійного проживання у ньому. Орендар квартири у багатоквартирному житловому будинку має право користування майном, що обслуговує будинок. Договір оренди квартири укладається у письмовій формі. Договір оренди квартири з викупом підлягає обов'язковому нотаріальному посвідченню.

Договір оренди квартири складається з 10 розділів:

  1. Загальні положення;
  2. Мета оренда;
  3. Порядок передання квартири та майна
  4. Строк оренди
  5. Орендна плата та розрахунки
  6. Права та обов’язки сторін
  7. Відповідальність сторін
  8. Дія договору
  9. Прикінцеві положення
  10. Реквізити сторін.

За шаблонним договором оренди квартири квартира‚ що передається в оренду‚ надається орендарю лише для проживання. У момент підписання акту прийому-передачі орендодавець передає орендарю ключі від квартири. Договір містить пункти, в яких сторони повинні зафіксувати (прописати): строк оренди, розмір орендної плати, а також коли саме сплачується орендна плата. Зразок договору оренди квартири дозволяє сторонам переглядати розмір орендної плати за письмовою вимогою орендодавця, при цьому згода орендаря на такі зміни обов’язкова. Разом з орендною платою орендар повинен передати орендодавцю завдаток. Комунальні платежі сплачують орендарем окремо та не включаються до орендної плати.

У разі припинення (розірвання) договору оренди орендар сплачує орендну плату до дня повернення квартири та майна за актом прийому-передачі включно. Закінчення строку дії договору оренди не звільняє орендаря від обов'язку сплатити заборгованість за орендною платою, якщо така виникла, у повному обсязі, ураховуючи санкції (якщо такі передбачені договором).

Шаблонний договір оренди квартири містить ряд інших важливих моментів, з якими ви можете познайомитись переглянувши текст угоди на сайті theDoc. Якщо виникла необхідність створення договору “під ключ”, ви завжди можете звернутись до юристів theDoc. за допомогою на сторінці створення договорів або зателефонувавши за номером  097 355 10 55.

Відгуки / Коментарі

Батутін Петро 30.09.2021 14:04
А я ще доповнив доглядом за акваріумом...
Вхід

Інші договори

FAQ

Завантажуйте потрібний договір коли завгодно, де завгодно та для чого завгодно.

Потрібна допомога?

Напишіть нам у Телеграм, якщо Вам необхідна допомога з пошуком