Договір оренди (здавання) квартири (максимальний)

Завантажень: 764

Оцінок 17

Рейтинг 5

Ціна: 199 UAH

!

Договір оренди квартири (максимальний захист) являється не просто шаблоном, а практичним результатом захисту обох сторін. 

Команда theDoc. за весь час роботи із договорами зустрічала багато різноманітних ситуацій, де одна зі сторін намагалася знайти той самий пункт, завдяки якому можна було б уникнути юридичної відповідальності !

Важливо! Договір повністю готовий до використання. 

Все що потрібно зробити для того, щоб договір став дійсним - заповнити індивідуальні реквізити. Якщо Вам необхідна допомога у заповненні реквізитів звертайтеся за допомогою до нашого юриста у Телеграм.

Одразу після оплати Ви отримуєте доступ до скачування договору. Завдяки зручній платіжній системі купівля договору здійснюється у пару кліків.

Формат скачування: Документ Word. Після скачування у форматі Word Ви можете самостійно заповнити реквізити та роздрукувати договір.

Редакція договору 2022 рік

Опис документу

Договір оренди квартири — правовий документ, що регулює відносини сторін в процесі передавання житлової нерухомості від Орендодавця до Орендаря. Усні домовленості значно ускладнюють доведення власної правоти в разі виникнення спірних питань. Письмове укладання угоди дозволяє чітко прописати усі умови найму житла, зафіксувати факт виникнення зобов'язань між Сторонами. Такий договір зазвичай укладається між фізичними особами або фізичною в ролі Орендодавця та юридичною в ролі Орендаря. У будь-якому з випадків об'єкт оренди може використовуватися виключно для проживання фізичних осіб (для орендарів юросіб для поселення працівників чи партнерів, приміром).

Відносини, що виникають між Сторонами при укладенні Договору оренди квартири регулюються главою 59 Цивільного кодексу України. В цьому ж законодавчому акті передбачено порядок укладання угоди та істотні умови, які повинні бути прописані у документі.

У тексті угоди обов'язково слід вказати повні найменування Орендаря та Орендодавця та їх реквізити: прізвище, ім'я та по-батькові фізичної особи, серію та номер документу, що посвідчує особу (найчастіше паспорту), реєстраційний номер облікової картки платника податків, адресу реєстрації.

Розділ «Предмет договору» містить чітке визначення об'єкта нерухомості із зазначенням його характеристик, місця розташування, площі, а також документу, що засвідчує право власності на нерухомість. Особі, що прагне найняти житло варто пересвідчитися чи не перебуває об'єкт оренди у спільній власності, у власності третіх осіб та чи не може виникати щодо нього претензій у будь-яких сторонніх осіб.

Пункти розділу «Права і обов'язки сторін» передбачають порядок регулювання взаємовідносин, що виникають в процесі передавання житла в оренду. Це і забезпечення належних умов для проживання власником квартири, і здійснення поточного та капітального ремонтів, і використання квартири за цільовим призначенням, і зобов'язання утримувати майно в належному стані та відшкодовувати завдані збитки за рахунок винних осіб. У Додатку до договору зазначається детальний перелік усього майна (меблів, обладнання, техніки), що знаходиться у квартирі, його характеристики, вартість.

Важливою частиною договору є розділ «Орендна плата», який повинен містити не лише інформацію про розмір місячної орендної плати, а й порядку її розрахунку, термінів виплати, порядку розрахунку та відшкодування комунальних платежів.

Угоди найму житла зазвичай укладаються терміном на один рік. Якщо особа прагне й надалі наймати зазначене приміщення і у визначений термін не повідомила іншу Сторону про протилежне, то такий договір може бути пролонговано автоматично. Варто знати, що Наймачі мають першочергове право продовження строку найму житла, а також викупу майна при виявленні такого наміру його власником.

Готовий Договір оренди квартири, запропонований фахівцями TheDoc, розроблено з урахуванням законодавчих норм України, а також досвіду судової практики. Придбання шаблону документу позбавляє від здійснення додаткових витрат на юридичні та консультаційні послуги і водночас убезпечує від виникнення непорозумінь.

Якщо у Вас виникла потреба скласти договір із особливими умовами, які не передбачені в данному документі - Ви завжди можете звернутися до нас за допомогою, ми раді будемо створити договір за Вашим побажанням!

Зміст договору: за договором оренди квартири орендодавець передає або зобов’язується передати орендарю за плату квартиру для проживання в ній на певний строк. 

Сторони: Орендар та Орендодавець.

Кількість: 9 сторінок. 

Додатки: акт приймання-передачі житлового приміщення та розрахунки сторін.

Структура договору оренди квартири: 

  • предмет договору;
  • права і обов'язки сторін;
  • орендна плата;
  • термін дії, порядок продовження і розірвання Договору;
  • відповідальність сторін;
  • підписи сторін;
  • акт прийому передачі нерухомого майна;
  • додаток: розрахунок сторін.

Довідка: сторонами у договорі оренди квартири можуть бути фізичні та/або юридичні особи. Якщо орендарем є юридична особа, вона може використовувати житло лише для проживання у ньому фізичних осіб (наприклад, працівників). Помешкання має бути придатним для постійного проживання у ньому. Орендар квартири у багатоквартирному житловому будинку має право користування майном, що обслуговує будинок. Договір оренди квартири укладається у письмовій формі. Договір оренди квартири з викупом підлягає обов'язковому нотаріальному посвідченню.

Відгуки / Коментарі

Львів "орендахаус" 23.05.2022 15:53
Договір гарно прописаний для обох сторін ! + є готові акти !
Євген Логвинов 18.05.2022 09:09
Для орендатора це реальний захист ) стільки пунктів, молодці ! дякую !!!
Оренда квартир Львів "Бріт" 19.02.2022 18:21
Це не шаблон, а готовий договір !!! Тут враховані всі моменти на всі випадки життя ))) Рекомендуююююю
Ольга ВІкторівна 24.10.2021 11:40
Дякую за додаток !
Михайло Бутенець 01.10.2021 10:34
Якісний договір, добре і грамотно складений з урахуванням всіх можливих нюансів. Велике спасибі.
Вхід

Інші договори

FAQ

Завантажуйте потрібний договір коли завгодно, де завгодно та для чого завгодно.

Потрібна допомога?

Напишіть нам у Телеграм, якщо Вам необхідна допомога з пошуком