Договір оренди квартири (максимальний захист)

Завантажень: 751

Ціна: 199 UAH

!

Даний договір доопрацьований юристами-практиками TheDoc.

Договір оренди квартири (максимальний захист) являється не просто шаблоном, а практичним результатом захисту обох сторін. 

Команда TheDoc. за весь час роботи із договорами зустрічала багато різноманітних ситуацій, де одна зі сторін намагалася знайти той самий пункт, завдяки якому можна було б уникнути юридичної відповідальності !

❗️До даного договору внесено усі можливі нюанси, завдяки чому ви може бути впевненими у своєму захисті і в тому, що ваша сторона не понесе непередбачені збитки через неправильно складений договір❗️

Важливо! Договір повністю готовий до використання. 

Все що потрібно зробити для того, щоб договір став дійсним - заповнити індивідуальні реквізити. Якщо Вам необхідна допомога у заповненні реквізитів звертайтеся за допомогою до нашого юриста у Телеграм.

Одразу після оплати Ви отримуєте доступ до скачування договору. Завдяки зручній платіжній системі купівля договору здійснюється у пару кліків.

Формат скачування: Документ Word. Після скачування у форматі Word Ви можете самостійно заповнити реквізити та роздрукувати договір.

Опис документу

Зміст договору: за договором оренди квартири орендодавець передає або зобов’язується передати орендарю за плату квартиру для проживання в ній на певний строк. 

Сторони: Орендар та Орендодавець.

Кількість: 9 сторінок. 

Додатки: акт приймання-передачі житлового приміщення та розрахунки сторін.

Структура договору оренди квартири: 
- предмет договору;
- права і обов'язки сторін;
- орендна плата;
- термін дії, порядок продовження і розірвання Договору;
- відповідальність сторін;

- підписи сторін;
- акт прийому передачі нерухомого майна;
- додаток: розрахунок сторін.

Довідка: сторонами у договорі оренди квартири можуть бути фізичні та/або юридичні особи. Якщо орендарем є юридична особа, вона може використовувати житло лише для проживання у ньому фізичних осіб (наприклад, працівників). Помешкання має бути придатним для постійного проживання у ньому. Орендар квартири у багатоквартирному житловому будинку має право користування майном, що обслуговує будинок. Договір оренди квартири укладається у письмовій формі. Договір оренди квартири з викупом підлягає обов'язковому нотаріальному посвідченню.

 

Переваги договорів theDoc: 

  Договір TheDoc. Договори на просторі Інтернету (безкоштовні або конструктори договорів)
Пошук потрібного договору  В один клік, менше 2 хвилин, діє система "розумного пошуку".

Від декількох годин до декількох днів  
(більше 100 кліків за годину).

Експертність та гарантії захисту Гарантуємо юридичний захист обох сторін. Надаємо експертний супровід протягом всієї співпраці. Лотерея, в більшості договори не гарантують юридичного захисту навіть для однієї зі сторін.
Актуальність договору  Все згідно останніх змін чинного  законодавства України 2021 року. Більшість договорів базуються на  законодавстві України 2000-х.
Наповненість договору  Готовий договір містить усі необхідні пункти  та підпункти, акти, додатки. Після внесення  реквізитів - повністю готовий до підписання. Більшість договорів не містять необхідних пунктів, актів та інших додатків. Такі договори не дозволять в майбутньому захистити права та інтереси сторін!
Ціна договору  Від 28 грн до 3000 грн, що залежить від виду та складності договору.

1) Безкоштовно

2) З юристом від 500 грн за 60 хв роботи  ( від 2000 грн за стандартний договір).

Відгуки / Коментарі

Ще немає добавлених коментарів ...

Вхід

Завантажуйте потрібний договір коли завгодно, де завгодно та для чого завгодно.

Потрібна допомога?

Напишіть нам у Телеграм, якщо Вам необхідна допомога з пошуком