Договір оренди квартири з актом приймання-передачі майна

Завантажень: 119

Оцінок 11

Рейтинг 5

Ціна: 299 UAH

!

Завантажуйте готовий зразок договору оренди квартири в один клік. Договір гарантує експертний захист обох сторін.

Все що потрібно зробити для того, щоб договір став дійсним - заповнити індивідуальні реквізити. Якщо Вам необхідна допомога у заповненні реквізитів звертайтеся за допомогою до нашого юриста у Телеграм.

Одразу після оплати Ви отримуєте доступ до скачування договору. Завдяки зручній платіжній системі купівля договору здійснюється у пару кліків.

Формат скачування: Документ Word. Після скачування у форматі Word Ви можете самостійно заповнити реквізити та роздрукувати договір.

Редакція договору 2022 рік

Опис документу

Договір оренди квартири – це договір, за яким орендодавець передає або зобов’язується передати орендарю за плату квартиру для проживання в ній на певний строк. 

Предмет: квартира або її частина.

Сторони: Орендар та Орендодавець.

Кількість: 6 сторінок. 

Додаток: акт приймання-передачі. 

Довідково: сторонами у договорі оренди квартири можуть бути фізичні та/або юридичні особи. Якщо орендарем є юридична особа, вона може використовувати житло лише для проживання у ньому фізичних осіб (наприклад, працівників). Помешкання має бути придатним для постійного проживання у ньому. Орендар квартири у багатоквартирному житловому будинку має право користування майном, що обслуговує будинок. Договір оренди квартири укладається у письмовій формі. Договір оренди квартири з викупом підлягає обов'язковому нотаріальному посвідченню.

Відгуки / Коментарі

Victoria 05.10.2021 09:46
Думаю, что будет полезным. :)
Вхід

Інші договори

FAQ

Завантажуйте потрібний договір коли завгодно, де завгодно та для чого завгодно.

Потрібна допомога?

Напишіть нам у Телеграм, якщо Вам необхідна допомога з пошуком