Договір оренди квартири №4 (орендна плата визначена у доларовому еквіваленті)

Завантажень: 185

Оцінок 7

Рейтинг 5

Ціна: 199 UAH

!

Завантажуйте готовий зразок договору оренди квартири в один клік. Договір гарантує експертний захист обох сторін.

Все що потрібно зробити для того, щоб договір став дійсним - заповнити індивідуальні реквізити. Якщо Вам необхідна допомога у заповненні реквізитів звертайтеся за допомогою до нашого юриста у Телеграм.

Одразу після оплати Ви отримуєте доступ до скачування договору. Завдяки зручній платіжній системі купівля договору здійснюється у пару кліків.

Формат скачування: Документ Word. Після скачування у форматі Word Ви можете самостійно заповнити реквізити та роздрукувати договір.

Редакція договору 2022 рік

Опис документу

За договором оренди квартири орендодавець зобов’язується передати орендарю житлове приміщення за плату на строк встановлений договором.

Договір оренди квартири складається з 8 розділів:

 1. предмет договору;
 2. обов’язки орендодавця;
 3. права орендодавця;
 4. права орендаря;
 5. обов’язки орендаря;
 6. орендна плата та порядок розрахунків;
 7. строк дії та умови зміни, розірвання договору оренди;
 8. реквізити та поштові адреси сторін.

За користування квартирою орендар зобов’язаний сплачувати орендну плату. Сума орендної плати в місяць по шаблонному договору встановлюється по узгодженню сторін в гривні з грошовим еквівалентом в іноземній валюті (долар США). Орендна плата нараховується з моменту підписання шаблонного договору і до дня повернення орендарем квартири орендодавцю. Також при підписанні зразку договору передбачено, що орендар сплачує орендодавцю аванс, про що орендодавець зобов’язаний видати розписку. За несвоєчасну оплату платежів, договором передбачена відповідальність в розмірі подвійної облікової ставки НБУ за кожний день прострочення та відшкодування збитків в повному обсязі.

Шаблонним договором оренди передбачено, що він набирає чинності з моменту підписання та діє протягом року, а в частині взаємних розрахунків до повного виконання умов договору. Зміни та доповнення до договору можуть мати місце лише за згодою сторін. Цей договір припиняється у випадках:

 • закінчення строку, на який його було укладено;
 • загибелі квартири;
 • достроково за взаємною згодою сторін або за рішенням суду;
 • припинення орендаря; або розірвання договору (в т.ч. відмови від договору) у випадках, передбачених чинним законодавством;
 • в інших випадках, прямо передбачених чинним законодавством України.

Шаблонний договір оренди квартири містить ряд інших важливих моментів, з якими ви можете познайомитись переглянувши текст угоди на сайті theDoc. Якщо виникла необхідність створення договору “під ключ”, ви завжди можете звернутись до юристів theDoc. за допомогою на сторінці створення договорів або зателефонувавши за номером  097 355 10 55.

Відгуки / Коментарі

БoМ-БУК 08.10.2021 09:50
Рулит. Время покажет. Желаю всем удачи!
Вхід

Інші договори

FAQ

Завантажуйте потрібний договір коли завгодно, де завгодно та для чого завгодно.

Потрібна допомога?

Напишіть нам у Телеграм, якщо Вам необхідна допомога з пошуком