Договір добового найму (оренди) квартири

Завантажень: 57

Оцінок 16

Рейтинг 5

Ціна: 199 UAH

!

Завантажуйте готовий зразок договору добового найму (оренди) квартири в один клік. Договір гарантує експертний захист обох сторін.

Все що потрібно зробити для того, щоб договір добового найму (оренди) квартири став дійсним - заповнити індивідуальні реквізити. Якщо Вам необхідна допомога із заповненням реквізитів звертайтеся за допомогою до нашого юриста у Телеграм.

Одразу після оплати Ви отримуєте доступ до скачування договору. Завдяки зручній платіжній системі купівля договору здійснюється у пару кліків.

Формат скачування: Документ Word. Після скачування у форматі Word Ви можете самостійно заповнити реквізити  та роздрукувати договір добового найму (оренди) квартири.

Редакція договору 2022 рік

Опис документу

Договір добового найму (оренди) квартири - різновид договору оренди нерухомого майна (квартири) з однією особливістю. До неї відносять строк оренди, який складає менше ніж один календарний місяць. Ось і всі відмінності між договором оренди квартири та договором добового найму (оренди) квартири.  

За договором добового найму (оренди) квартири наймодавець передає, а наймач приймає у тимчасове платне користування квартиру на визначену кількість діб. Під час укладення договору добового найму (оренди) квартири орендодавцю потрібно звернути увагу на наступні моменти в тексті договору:

(1) порядок оплати;

(2) порядок приймання-передачі меблів та техніки, а також квартири вцілому.

Всі решта умов договору важливі, але саме ці виходять на перший план. У зв’язку з коротким терміном оренди питання комунальних послуг, зазвичай, не врегульовується сторонами. Таку ж участь отримує питання щодо права на проживання в квартирі інших осіб. Звісно, сторони  договору добового найму (оренди) квартири мають право деталізувати і ці умови договору, однак вони є не такими важливими.

Щоб убезпечити орендодавця від крадіжок меблів/побутової техніки використовується механізм гарантійного платежу (депозиту). Що це означає? Орендар сплачує орендодавцю визначену договором суму коштів, яка йому повертається за умови повернення ключів від квартири та у разі цілісності майна, що знаходиться у квартирі.

Якщо орендар здійснив виселення з квартири із запізненням, сума орендної плати може бути пропорційно збільшена. При виселенні з квартири із запізненням остаточний розрахунок по орендній платі здійснюється одночасно з підписанням Акту прийому-здачі квартири.

Пам’ятаємо, сторони договору мають право домовитись про будь-які умови та зафіксувати їх в тексті договору, головне, щоб це не порушувало норми чинного законодавства України.

Структура договору добового найму (оренди) квартири підготовленого theDoc.:

  • предмет договору;
  • орендна плата і комунальні послуги;
  • обов'язки сторін;
  • право на проживання в квартирі інших осіб;
  • порядок передачі та повернення квартири;
  • відповідальність сторін, інші умови, реквізити сторін.

Кількість: 3 сторінки.

Відгуки / Коментарі

www.country.ua 23.05.2022 16:34
Договір якісно прописаний ! Зрозумілий для звичайного громадянина !
Марк Костюк 27.10.2021 17:50
Риелтор сказал, что єто лучший договор который она видела !
Світлана 30.09.2021 15:21
В договорі розписано все до деталей. Так як вже завантажую не перший договір, тому відгук позитивний. Мені дуже подобається працювати з компанією.
Вхід

Інші договори

FAQ

Завантажуйте потрібний договір коли завгодно, де завгодно та для чого завгодно.

Потрібна допомога?

Напишіть нам у Телеграм, якщо Вам необхідна допомога з пошуком