Трудовий договір з викладачем англійської мови

Завантажень: 52

Оцінок 13

Рейтинг 5

Ціна: 199 UAH

!

Завантажуйте готовий зразок трудового договору з викладачем англійської мови в один клік.  Договір гарантує експертний захист обох сторін. 

Все що потрібно зробити для того, щоб трудовий договір з викладачем англійської мови став дійсним - заповнити індивідуальні реквізити. Якщо Вам необхідна допомога з заповненням реквізитів звертайтеся за допомогою до нашого юриста у Телеграм.

Одразу після оплати Ви отримуєте доступ до скачування трудового договору з викладачем англійської мови. Завдяки зручній платіжній системі купівля договору здійснюється у пару кліків.

Формат скачування: Документ Word. Після скачування у форматі Word Ви можете самостійно заповнити реквізити та роздрукувати договір.

Редакція договору 2022 рік

Опис документу

Наразі в Україні часто трапляються випадки, коли в навчальних закладах викладачі здійснюють свою діяльність, не як працівники, а просто як залучені особи. Чому це погано, і до чого це може призвести?

Насправді існує цілий ряд причин, чому праця у такий спосіб не є вірним вибором, але зосередимося на більш вагомих:

 1. Викладача, оформленого неналежним чином, у разі потреби неможливо притягнути до будь-якого виду відповідальності.
 2. Великі штрафи, які накладаються інспекторами органу Держпраці. Грошова санкція у такому випадку може досягати 1000 неоподаткованих мінімумів, а за повторне порушення - до 2000, що станом на 2021 рік становить 17000 грн та 34000 грн відповідно. Важливо зазначити, що такі штрафи накладаються на підприємства, установи, організації будь-якої форми власності.

Що ж робити, щоб уникнути таких проблем? Рішенням цього є трудовий договір з викладачем - угода (правочин), яка укладається між педагогом та роботодавцем, для визначення обов’язків та прав працівника, відповідальності сторін, гарантій та умов праці.

Юристи компанії theDoc., проаналізувавши чинне законодавство України і приклади судової практики, створили зразок Трудового договору з викладачем англійської мови, який можна завантажити у маркетплейсі договорів в один клік.

Які переваги саме нашого договору? Окрім того, що це якісний договір, який допоможе уникнути грошових стягнень та захистити школу, чи інший навчальний заклад, договір має переваги:

 1. Це не просто загальний трудовий договір, а спеціальний трудовий договір саме з викладачем англійської мови, що дає можливість уникнути абстрактності положень.
 2. Конкретність прописаних функціональних зобов‘язань, також є невід’ємним плюсом. У трудового договорі зазначено у який спосіб повинні проводитися уроки, що повинен робити викладач, коли він може приходити на роботу та інше. Тобто договір має дуже чітке формулювання обов’язків.
 3. Трудовий договір з викладачем англійської мови дуже точно регулює відносини працівника і роботодавця з усіх сторін. Це означає, що у договорі конкретно прописано, коли викладач йде у відпустку, яка в нього відповідальність, який розмір заробітної плати він отримає та яка система штрафів існує.

 

Структурно трудовий договір з викладачем англійської мови складається з преамбули та 9 розділів.

У преамбулі трудового контракту слід вказати:

 • найменування ФОП;
 • ідентифікаційний код ЄДРПОУ (Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України);
 • прізвище, ім’я та по-батькові викладача;
 • дату народження викладача;
 • РНОКПП (реєстраційний номер облікової картки платника податків;
 • місце реєстрації викладача.

Одним з найважливіших розділів трудового договору є «Права та обов’язки працівника» та «Права та обов’язки роботодавця». Оскільки у першому - чітко розмежовується, що може робити викладач за власним бажанням і конкретно яку роботу здійснювати під час навчального процесу, а в другому – наявні відповідні положення стосовно роботодавця.

Для чіткого визначення розміру заробітної плати, системи премій та гарантій у трудовому договорі є розділ «Оплата праці та соціальні гарантії».

Частиною договору, яка спрямована на захист як роботодавця, так і викладача та у якій зазначені можливі дисциплінарні стягнення є розділ «Відповідальність сторін».

Також трудовий договір містить розділ «Зміна. Доповнення. Припинення договору». Ця частина відповідає за визначення умов, та способу за яких договір може бути зміненим, доповненим, чи взагалі  припинити свою дію.

Трудовий договір з викладачем англійської мови можна придбати на маркетплейсі готових договорів theDoc., за необхідності до шаблону можна внести певні зміни та доповнення. Якщо ж ви не впевнені щодо законодавчого врегулювання певних індивідуальних моментів, то завжди можете звернутися до юристів компанії. Ви маєте можливість створити персоналізований документ спільно з юристами theDoc. та убезпечити себе від можливих ризиків.

Відгуки / Коментарі

Оля Бевз 27.12.2021 17:56
Все ОК. Рекомендую.
Вхід

Інші договори

FAQ

Завантажуйте потрібний договір коли завгодно, де завгодно та для чого завгодно.

Потрібна допомога?

Напишіть нам у Телеграм, якщо Вам необхідна допомога з пошуком