Трудовий договір з директором ТОВ

Завантажень: 40

Оцінок 13

Рейтинг 5

Ціна: 499 UAH

!

Завантажуйте готовий зразок трудового договору з директором ТОВ в один клік.  Договір гарантує експертний захист обох сторін. 

Все що потрібно зробити для того, щоб трудовий договір став дійсним - заповнити індивідуальні реквізити. Якщо Вам необхідна допомога з заповненням реквізитів звертайтеся за допомогою до нашого юриста у Телеграм.

Одразу після оплати Ви отримуєте доступ до скачування трудового договору. Завдяки зручній платіжній системі купівля договору здійснюється у пару кліків.

Формат скачування: Документ Word. Після скачування у форматі Word Ви можете самостійно заповнити реквізити та роздрукувати договір.

Редакція договору 2022 рік

Опис документу

Трудовий договір — це угода (письмова домовленість) між працівником і роботодавцем, за якою працівник зобов’язується виконувати роботу, а роботодавець в свою чергу зобов’язується виплачувати працівникові заробітну плату і забезпечувати належні умови праці, необхідні для виконання роботи.

Мета підписання трудового контракту: захист прав та інтересів роботодавця та працівника, адже, окрім чітко прописаних прав та обов‘язків, письмовий договір дозволяє зафіксувати штрафних санкцій за певні порушення умов вищезгаданого договору. Також трудовий контракт дає можливість зафіксувати більші соціальні гарантії, ніж ті , що передбачені законодавством України.

З’ясувавши велику кількість переваг підписання договору, на думку спадає наступне питання: чи безпечне підписання такого договору для робітників? Так! Для працівників немає жодних ризиків, адже чинне законодавство не дозволяє погіршити становище працівника. А саме, у ст. 9 Кодексу законів про працю України (далі - Кодекс) йдеться про те, що умови договорів про працю, які погіршують становище працівників порівняно з законодавством України про працю, є недійсними. В той час, що роботодавець в межах своїх повноважень і за рахунок власних коштів може встановлювати додаткові порівняно з законодавством трудові і соціально-побутові пільги для працівників. Отже, якщо відповідно до Кодексу відпуска становить 24 календарних дні на рік, то трудовий контракт не може передбачити лише 20 календарних днів відпустки, а от збільшити кількість днів, наприклад, до 30 може.

Фахівці компанії theDoc. проаналізували норми чинного законодавства та приклади судової практики і створили зразок Трудового договору з директором ТОВ, який без зусиль можна завантажити у маркетплейсі договорів.

Структура трудового договору з директором складається з преамбули та 10 розділів.

У преамбулі трудового контракту зазначається:

  • найменування юридичної особи
  • індентифікаційний код ЄДРПОУ (Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України)
  • зареєстроване місцезнаходження юридичної особи
  • прізвище, ім’я та по-батькові власника підприємства
  • прізвище, ім’я та по-батькові працівника, його номер паспорта та номер облікової картки платника податків.

Перший розділ  «Предмет договору» має містити чіткі положення з приводу забов‘язань, що виникають з трудових відносин двох сторін: Працівника та Товариства.

У розділі «Строк дії договору» повинно вказуватись конкретний термін дії договору та умови набрання чинності.

Далі у розділі «Права та обов‘язки сторін» має міститися чітко визначений перелік прав та обов‘язків Працівника та Товариства. Зазначені у цьому розділі положення не можуть суперечити нормам чинного законодавства України, або будь-яким чином обмежувати чи порушувати права і свободи людини і громадянина.

Домовленість щодо розміру заробітної плати, премій та ін., системи її виплат знаходиться у розділі «Оплата праці».

Наступний, п‘ятий розділ містить положення стосовно режиму робочого дня та відпустки.

Також досить важливим є розділ «Зміни та умови припинення договору», оскільки саме у ньому зазначаються детермінанти припинення та змін забов‘язань двох сторін.

Розділи «Інтелектуальна власність» та «Конфіденційна інформація та комерційна таємниця» спрямовані на захист інтересів Товариства. Положення , що зазначені у цих розділах, ознайомлять працівника з правилами компанії та допоможуть уникнути спорів у майбутньому.

Майже останній, але не за важливістю, розділ «Відповідальність сторін. Вирішення спорів» містить положення, що врегульовують процедуру притягнення до юридичної відповідальності сторін у разі конфлікту, який неможливо вирішити шляхом переговорів.

Останній, десятий розділ містить заключні положення.

На маркетплейсі готових договорів theDoc. можна купити Трудовий договір з директором ТОВ та за необхідності внести відповідні зміни до шаблону. Якщо ж клієнт не впевнений щодо законодавчого врегулювання певних індивідуальних моментів, він завжди може звернутися до юристів компанії. Покупець має можливість створити персоналізований документ спільно з юристами theDoc. та убезпечити себе від можливих ризиків.

Відгуки / Коментарі

Анастасия Бермут 31.05.2022 23:20
Посмотрела, договор качевствено сделан ! Спасибо )))
Уляницька СвІтлана 23.05.2022 16:59
Договір якисний ! Скачали і відразу підписали !
Ильин М.С. 27.12.2021 18:05
А этот Договор можно как то применить к просто члену ТОВ ? Спасибо.
Вхід

Інші договори

FAQ

Завантажуйте потрібний договір коли завгодно, де завгодно та для чого завгодно.

Потрібна допомога?

Напишіть нам у Телеграм, якщо Вам необхідна допомога з пошуком