Трудовий договір

Завантажень: 37

Оцінок 15

Рейтинг 5

Ціна: 99 UAH

!

Завантажуйте готовий зразок трудового договору в один клік. Договір гарантує експертний захист обох сторін. Все що потрібно зробити для того, щоб договір став дійсним - заповнити індивідуальні реквізити. Якщо Вам необхідна допомога у заповненні реквізитів звертайтеся за допомогою до нашого юриста у Телеграм.

Одразу після оплати Ви отримуєте доступ до скачування договору. Завдяки зручній платіжній системі купівля договору здійснюється у пару кліків.

Формат скачування: Документ Word. Після скачування у форматі Word Ви можете самостійно заповнити реквізити та роздрукувати договір.

Редакція договору 2022 рік

Опис документу

Трудовий договір - це угода між працівником і власником підприємства, установи, організації або уповноваженим ним органом чи фізичною особою, за якою працівник зобов’язується виконувати роботу, визначену цією угодою, а власник підприємства, установи, організації або уповноважений ним орган чи фізична особа зобов’язується виплачувати працівникові заробітну плату і забезпечувати умови праці, необхідні для виконання роботи, передбачені законодавством про працю, колективним договором і угодою сторін.

Сторони: Працівник та Роботодавець.

Кількість: 2 сторінки. 

Трудовий договір укладається у двох формах: усній та письмовій. Особливою формою трудового договору є контракт, в якому строк його дії, права, обов'язки і відповідальність сторін, умови матеріального забезпечення і організації праці працівника, умови розірвання договору, в тому числі дострокового, можуть встановлюватися угодою сторін.

Відгуки / Коментарі

Владлена Н. 23.05.2022 16:10
Договір супер ! Готовий до підписання ! Нічого змінювати чи додавати не потрібно !!!
Мирослава Валерієвна Бондар 19.02.2022 20:04
Оплатили і скачали за одну хвилину ! Договір просто супер )
Юлія Самозван 23.09.2021 15:46
Потрібен був договір для працевлаштування в перукарню. Спочатку намагалася знайти безкоштовно)) Але майже все на російскій мові, оплатила цей договір, зразу отримала посилання на завантаження. Дякую!!
Вхід

Інші договори

FAQ

Завантажуйте потрібний договір коли завгодно, де завгодно та для чого завгодно.

Потрібна допомога?

Напишіть нам у Телеграм, якщо Вам необхідна допомога з пошуком