Публічний договір про надання послуг в сфері інформаційних технологій (управління рекламними компаніями, SEO, розробка та технічна підтримка веб-сайту)

Завантажень: 41

Оцінок 6

Рейтинг 5

Ціна: 299 UAH

!

Завантажуйте готовий зразок публічного договору про надання послуг в сфері інформаційних технологій (управління рекламними компаніями, SEO, розробка та технічна підтримка веб-сайту) в один клік

Все що потрібно зробити - заповнити індивідуальні реквізити. Якщо Вам необхідна допомога у заповненні реквізитів звертайтеся за допомогою до нашого юриста у Телеграм.

Одразу після оплати ви отримуєте доступ до скачування публічного договору про надання послуг в сфері інформаційних технологій (управління рекламними компаніями, SEO, розробка та технічна підтримка веб-сайту). Завдяки зручній платіжній системі купівля договору здійснюється у пару кліків.

Формат скачування: Документ Word. Після скачування у форматі Word Ви можете самостійно заповнити реквізити та роздрукувати договір.

Редакція договору 2022 рік

Опис документу

Чому публічний договір та що це означає? Часто бізнес не має можливості укладати договір з кожним своїм клієнтом, саме тому в нагоді стає публічний договір, який виступає офіційною пропозицією для всіх фізичних та/або юридичних осіб. Клієнт може здійснити замовлення або оплату послуг на сайті і дані дії можуть розцінюватися як згода на укладення договору. Тобто фізично сторони не підписують договір, ставлячи свої підписи, але лише вчиняють певні дії, які, зрештою, розглядаються як надання згоди на укладення договору.

За шаблонним публічним договором про надання послуг в сфері інформаційних технологій (управління рекламними компаніями, SEO, розробка та технічна підтримка веб-сайту) передбачено, що замовник приєднується до договору в цілому шляхом повної або часткової оплати ціни послуг виконавця, що свідчить про повне та безумовне прийняття (акцепт) замовником усіх умов договору. Замовнику надається можливість приєднатися до цього договору при замовленні послуг Виконавця. Виконавець перед прийняттям Замовником рішення про приєднання до договору надає замовнику усю необхідну інформацію про послуги та відповідає на всі питання замовника стосовно послуг.

Публічний договір про надання послуг в сфері інформаційних технологій (управління рекламними компаніями, SEO, розробка та технічна підтримка веб-сайту) складається з 13 розділів:

 1. Загальні положення;
 2. Предмет договору;
 3. Обов’язки виконавця;
 4. Обов’язки замовника;
 5. Вартість послуг та порядок їх сплати;
 6. Порядок здачі-приймання послуг;
 7. Термін дії договору;
 8. Відповідальність сторін;
 9. Обставини непереборної сили;
 10. Інтелектуальна власність;
 11. Конфіденційність;
 12. Порядок вирішення спорів;
 13. Прикінцеві положення.

Додатки: рахунок-фактура та акт про надання послуг за публічним договором про надання послуг (оферта).

Предмет договору: надання послуг у сфері інформаційних технологій, в тому числі, але не виключно, послуги з управління рекламною кампанією в Системах залучення трафіку,  SEO, розробка та технічна підтримка веб-сайту, надання консультацій тощо.

Цей шаблонний договір передбачає надання послуг на абонентській основі або надання послуг під замовлення. Абонентські послуги надаються безперервно на регулярній основі та сплачуються замовником щомісяця, на умовах попередньої (авансової) оплати на підставі рахунку виконавця. Не пізніше останнього числа кожного місяця виконавець виставляє замовнику рахунок-фактуру на сплату абонентських послуг за наступний місяць.

На відміну від абонентських послуг, разові послуги, що надаються під замовлення, здійснюються на умовах попередньої оплати або часткової розстрочки платежу. В даному випадку порядок оплати визначається додатково у рахунку-фактурі.

Також договір передбачає, що розрахунки між сторонами проводяться у національній валюті України в еквіваленті вартості послуг у доларах США. Сума до сплати розраховується виконавцем за офіційним курсом продажу в доларах США на міжбанківському валютному ринку України, розміщеним на сайті https://finance.liga.net/currency/mb на день виставлення рахунку. Плюс до цього виконавець має право в односторонньому порядку підвищувати вартість послуг, про що він  повідомляє замовника та має право зупинити надання послуг до отримання письмової згоди замовника щодо зміни вартості послуг. Замовник має право не погодитись з підвищенням вартості, та розірвати договір, про що він має повідомити виконавця.

Для виконання шаблонного договору виконавець має право залучати до надання послуг третіх осіб, укладаючи з ними від свого імені угоди та здійснюючи розрахунки. Якщо виконавець залучив третіх осіб для виконання своїх зобов'язань за договором, відповідальність за дії третіх осіб несе виконавець, вартість послуг виконавця залишається незмінною і не тягне для замовника яких-небудь додаткових витрат.

Шаблонний договір містить розділ «Інтелектуальна власність», в якому зафіксовано, що замовник гарантує, що інформаційні матеріали, які надаються не обтяжені вимогами третіх осіб, що замовник є власником виняткових прав на інформаційні матеріали та/або володіє всіма необхідними дозволами від авторів та інших правовласників щодо об’єктів інтелектуальної власності, та об’єктів, які входять до складу творів, а також щодо первинних творів (у разі, якщо твір є перероблення та/або переклад), причому такі дозволи ніяким чином не повинні обмежувати прав виконавця або ускладнювати використання твору виконавцем відповідно до договору.

Таким чином договір захищає права та інтереси виконавця, а замовник, у разі порушення ним авторських і/або суміжних прав виконавця, відповідає за кожен факт порушення в повному обсязі, у порядку, передбаченому чинним законодавством України. В свою чергу виконавець не несе відповідальності за зміст і якість поширюваної замовником в мережі Інтернет інформації.

Шаблонний публічний договір про надання послуг в сфері інформаційних технологій (управління рекламними компаніями, SEO, розробка та технічна підтримка веб-сайту) містить ряд інших важливих моментів, з якими ви можете познайомитись переглянувши текст угоди на сайті theDoc. Якщо виникла необхідність створення договору “під ключ”, ви завжди можете звернутись до юристів theDoc. за допомогою на сторінці створення договорів або зателефонувавши за номером  097 355 10 55.

Відгуки / Коментарі

Васильок Степан 22.12.2021 20:44
Класний договір. Респект!
Вхід

Інші договори

FAQ

Завантажуйте потрібний договір коли завгодно, де завгодно та для чого завгодно.

Потрібна допомога?

Напишіть нам у Телеграм, якщо Вам необхідна допомога з пошуком