Попередній договір оренди нежитлового приміщення

Завантажень: 24

Оцінок 13

Рейтинг 5

Ціна: 299 UAH

!

Завантажуйте готовий зразок попереднього договору оренди нежитлового приміщення  в один клік. Договір гарантує експертний захист обох сторін.

Все що потрібно зробити для того, щоб попередній договір оренди нежитлового приміщення  став дійсним - заповнити індивідуальні реквізити. Якщо Вам необхідна допомога у заповненні реквізитів звертайтеся за допомогою до нашого юриста у Телеграм.

Одразу після оплати Ви отримуєте доступ до скачування попереднього договору оренди нежитлового приміщення. Завдяки зручній платіжній системі купівля договору здійснюється у пару кліків.

Формат скачування: Документ Word. Після скачування у форматі Word Ви можете самостійно заповнити реквізити та роздрукувати договір.

Редакція договору 2022 рік

Опис документу

Попередній договір оренди нежитлового приміщення – це домовленість про майбутній договір, в тексті якого сторони зазначають основні умови майбутнього договору або навіть повний текст майбутнього договору.

Договір вважається попереднім, якщо в ньому містяться умови, на основі яких сторони мають зобов’язання укласти майбутній договір. Отже, попередній договір – це 2 договори в одному: перший – діючий, а другий – майбутній.

Основною причиною підписання такого договору є можливість уникнення спорів та непорозумінь. Адже договір містить багато деталей, завдяки тому, що сторони заздалегідь домовляються про конкретні умови майбутнього договору.

Також попередній договір може виступати певною обіцянкою-гарантією, якщо на даний момент одна зі сторін за певних обставин не готова до укладення договору.

Попередній договір передбачає не тільки зміст майбутнього, а й процедуру його підписання, оскільки в ньому вказується як, де і коли буде укладено майбутній договір. Тобто в договорі чітко прописано, що для укладення сторони повинні зустрітися, наприклад, у нотаріуса, за зазначеною адресою та о конкретній годині. Якщо одна зі сторін порушує умови, то вона притягується до відповідальності.

Якщо одна зі сторін уникає підписання договору, то вона повинна оплатити заподіяні збитки, або понести відповідальність, зазначену в попередньому договорі. Відповідно міру відповідальності потрібно прописати в тексті договору. Це з одного боку буде стимулом для сторін, а з іншої сторони - захистом. Тому нехтувати такою можливістю не варто.  

Додатково сторони попереднього договору повинні провести деталізацію положень правочину щодо предмету та умов його виконання. Таким чином сторони можуть передбачити будь-які умови майбутнього договору. Наприклад, якщо мова йде про договір поставки товару, то достатнім буде узгодити тільки ціну товару, строки поставки та конкретизувати який саме товар буде продано. Але слід зауважити, що у будь-якому випадку: чим більш чіткі положення, тим менше проблем у майбутньому.

Спеціалісти компанії theDoc. відповідно до законодавства України, врахувавши приклади судової практики, створили зразок Попереднього договору оренди нежитлового приміщення, який без зусиль можна завантажити у маркетплейсі договорів.

Наш Попередній договір оренди нежитлового приміщення надає можливість:

  • укласти якісний договір, оскільки він не суперечить жодній нормі законодавства;
  • уникнути спорів та непорозумінь, бо це попередній договір, який стосується конкретно оренди нежитлового приміщення;
  • захистити інтереси сторін, адже за порушення умов договір передбачає відповідальність;
  • передбачити форс-мажорні обставини, та шляхи їх вирішення;
  • спростити процедуру оренди, тому що договір є деталізованим, і містить положення, що врегульовують всі сторони даних відносин;
  • отримати текст майбутнього договору оренди нежитлового приміщення, оскільки він уже міститься в попередньому договорі оренди нежитлового приміщення. Тобто готувати текст договору оренди нежитлового приміщення не потрібно.

Преамбула попереднього договору нежитлового приміщення містить наступну інформацію про орендодавця та орендаря:

  • прізвище, ім’я та по-батькові;
  • номер паспорта, орган його видачі;
  • ідентифікаційний код;
  • місце проживання.

Традиційно, у договорі вказуються права та обов’язки як орендодавця, так і орендаря. Перш за все ця частина спрямована на розмежування зобов’язань сторін, що спрощує їх відносини у майбутньому. Головне в попередньому договорі це те, що сторони наперед врегульовують порядок укладення майбутнього договору, домовляються про час та місце. Якщо ж порушать ці домовленості, то попередній договір містить пункти щодо відповідальності сторін. Вони передбачають способи вирішення розбіжностей, непорозумінь та спорів і зазначають, яка сторона несе відповідальність у конкретних випадках.

Положення щодо шляхів вирішення проблем у разі виникнення непередбачуваних обставин, та з’ясування конкретних випадків, які можуть відноситися до цієї категорії містяться у пункті «форс-мажорні обставини».

Попередній договір оренди нежитлового приміщення можливо придбати на маркетплейсі готових договорів theDoc., якщо у клієнта виникає необхідність, то до шаблону можна внести потрібні зміни. У випадку сумніву щодо законодавчого врегулювання певних індивідуальних моментів, покупець завжди може звернутися до юристів компанії. Клієнт має можливість створити персоналізований документ спільно з фахівцями theDoc. та захистити себе від можливих ризиків.

Відгуки / Коментарі

Adam Usik 27.10.2021 17:47
Дякую ! Договір готовий до підписання !!! не потрібно було витрачати час на дописування і переписування пунктів ! Рекомендую !
Вхід

Інші договори

FAQ

Завантажуйте потрібний договір коли завгодно, де завгодно та для чого завгодно.

Потрібна допомога?

Напишіть нам у Телеграм, якщо Вам необхідна допомога з пошуком