Договір оренди майнового комплексу

Завантажень: 25

Оцінок 10

Рейтинг 4.89

Ціна: 499 UAH

!

Завантажуйте готовий зразок договору оренди майнового комплексу в один клік. Договір гарантує експертний захист обох сторін.

Все що потрібно зробити для того, щоб договір став дійсним - заповнити індивідуальні реквізити. Якщо Вам необхідна допомога у заповненні реквізитів звертайтеся за допомогою до нашого юриста у Телеграм.

Одразу після оплати Ви отримуєте доступ до скачування договору. Завдяки зручній платіжній системі купівля договору здійснюється у пару кліків.

Формат скачування: Документ Word. Після скачування у форматі Word Ви можете самостійно заповнити реквізити та роздрукувати договір.

Редакція договору 2022 рік

Опис документу

За договором оренди майнового комплексу орендодавець передає, а орендар бере в тимчасове користування майновий комплекс, включаючи оренду інженерного, технологічного обладнання, агрегатів та ін.

Предмет: майновий комплекс. 

Сторони: Орендодавець та Орендар.

Кількість: 8 сторінок. 

Довідково: цілісний майновий комплекс - об'єкт, сукупність активів якого забезпечує провадження окремої діяльності на постійній і регулярній основі (наприклад, цех, котельна, підсобні приміщення, холодильне приміщення, підземний погріб, холодильна камера, нежитлові приміщення, які розташовані на окремій земельній ділянці, огородженої суцільним бетонним парканом з в’їзними та виїзними залізними воротами).Відгуки / Коментарі

БоС 18.10.2021 12:57
Отлично.
Вхід

Інші договори

FAQ

Завантажуйте потрібний договір коли завгодно, де завгодно та для чого завгодно.

Потрібна допомога?

Напишіть нам у Телеграм, якщо Вам необхідна допомога з пошуком