Договір оренди нежитлового приміщення для проведення культурних заходів

Завантажень: 136

Оцінок 6

Рейтинг 5

Ціна: 199 UAH

!

Завантажуйте готовий зразок договору оренди нежитлового приміщення для проведення культурних заходів в один клік. Договір гарантує експертний захист обох сторін.

Все що потрібно зробити для того, щоб договір став дійсним - заповнити індивідуальні реквізити. Якщо Вам необхідна допомога у заповненні реквізитів звертайтеся за допомогою до нашого юриста у Телеграм.

Одразу після оплати Ви отримуєте доступ до скачування договору. Завдяки зручній платіжній системі купівля договору здійснюється у пару кліків.

Формат скачування: Документ Word. Після скачування у форматі Word Ви можете самостійно заповнити реквізити та роздрукувати договір.

Редакція договору 2022 рік

Опис документу

Договір оренди нежитлового будинку – це договір, за яким орендодавець передає або зобов’язується передати орендарю за плату нежитловий будинок на певний строк. Сторонами у договорі можуть бути фізичні та/або юридичні особи.

Предмет: нежитловий будинок.

Сторони: Орендодавець та Орендар.

Кількість: 4 сторінки. 

Довідково: нежитловий будинок відноситься до об’єктів нежитлової нерухомості. Об’єкти нежитлової нерухомості – будівлі, приміщення, що не віднесені відповідно до законодавства до житлового фонду (наприклад, офісні, готельні, торгівельні, господарські будівлі, гаражі тощо). Договір оренди нежитлового будинку укладається у письмовій формі, однак за бажанням сторін може бути засвідчений нотаріусом. Якщо договір укладено строком на три роки і більше, то він підлягає обов’язковому нотаріальному посвідченню.

Відгуки / Коментарі

Валентина Яковлева 12.08.2021 12:59
Bcе ОК! Даже нотариус оценил. Респект разработчикам!
Вхід

Інші договори

FAQ

Завантажуйте потрібний договір коли завгодно, де завгодно та для чого завгодно.

Потрібна допомога?

Напишіть нам у Телеграм, якщо Вам необхідна допомога з пошуком