Договір оренди ангару та гаражів

Завантажень: 113

Оцінок 10

Рейтинг 4.8

Ціна: 199 UAH

!

Завантажуйте готовий зразок договору оренди ангару та гаражів в один клік. Договір гарантує експертний захист обох сторін.  

Все що потрібно зробити для того, щоб договір став дійсним - заповнити індивідуальні реквізити. Якщо Вам необхідна допомога у заповненні реквізитів звертайтеся за допомогою до нашого юриста у Телеграм.

Одразу після оплати Ви отримуєте доступ до скачування договору. Завдяки зручній платіжній системі купівля договору здійснюється у пару кліків.

Формат скачування: Документ Word. Після скачування у форматі Word Ви можете самостійно заповнити реквізити та роздрукувати договір.

Редакція договору 2022 рік

Опис документу

За договором оренди ангару та гаражів орендодавець передає частину ангара та гаражів, орендодавець приймає в строкове користування нерухоме майно  

Прдемети: ангар та гаражі.

Сторони: Орендар та Орендодавець.

Кількість: 5 сторінок.

Довідково: об’єкти нежитлової нерухомості – будівлі, приміщення, що не віднесені відповідно до законодавства до житлового фонду (наприклад, офісні, готельні, торгівельні, господарські будівлі, гаражі тощо). Договір оренди ангару та гаражів укладається у письмовій формі, однак за бажанням сторін може бути засвідчений нотаріусом. Якщо договір укладено строком на три роки і більше, то він підлягає обов’язковому нотаріальному посвідченню. 

Відгуки / Коментарі

Ярослав Пиль 18.05.2022 09:26
Скачав, підписав і готово ! Все що знаходив, то потрібно було доробляти, а у вас всі пункти присутні ) Дякую
Юля 09.10.2021 12:50
Сп. Те що потрібно!
Вхід

Інші договори

FAQ

Завантажуйте потрібний договір коли завгодно, де завгодно та для чого завгодно.

Потрібна допомога?

Напишіть нам у Телеграм, якщо Вам необхідна допомога з пошуком