Договір оренди комп’ютерної техніки

Завантажень: 172

Оцінок 13

Рейтинг 5

Ціна: 99 UAH

!

Завантажуйте готовий зразок договору оренди комп'ютерної техніки в один клік. Договір гарантує експертний захист обох сторін.

Все що потрібно зробити для того, щоб договір став дійсним - заповнити індивідуальні реквізити. Якщо Вам необхідна допомога у заповненні реквізитів звертайтеся за допомогою до нашого юриста у Телеграм.

Одразу після оплати Ви отримуєте доступ до скачування договору. Завдяки зручній платіжній системі купівля договору здійснюється у пару кліків.

Формат скачування: Документ Word. Після скачування у форматі Word Ви можете самостійно заповнити реквізити та роздрукувати договір.

Редакція договору 2022 рік

Опис документу

Послуга оренди комп’ютерної техніки користується попитом серед підприємців, особливо «на старті» бізнесу. Найкращий спосіб надати комп’ютерну техніку в оренду — це підписати договір, який захистить права як орендодавця, так і орендаря.

За шаблонним договором оренди комп’ютерної техніки орендодавець (власник техніки) зобов'язується передати орендареві у строкове оплатне користування комп'ютерну техніку. Перелік техніки повинен бути зафіксований в договорі з чіткою вказівкою на марку, модель та інші важливі характеристики техніки. Предмет оренди передається без програмного забезпечення, встановлення якого здійснюється орендарем власними силами та за власний рахунок. Тобто, якщо для використання комп’ютерної техніки потрібно буде якесь програмне забезпечення, то орендар має самостійно та за власний кошт вирішити цю проблему.

Зразок договору містить вказівку на термін, протягом якого орендар буде використовувати комп’ютерну техніку. Його обчислення починається з дня набрання чинності договору, а не з дня підписання акту приймання-передачі. Це важливий момент, на який потрібно звернути увагу.

Договір оренди комп’ютерної техніки складається з 7 розділів:

 1. Загальні положення;
 2. Розмір орендної плати та порядок розрахунків;
 3. Права та обов’язки сторін;
 4. Відповідальність сторін;
 5. Дія договору;
 6. Прикінцеві положення;
 7. Реквізити сторін.

За користування комп’ютерною технікою орендар сплачує орендодавцю орендну оплату. Розмір орендної плати може бути переглянутий за вимогою однієї зі сторін. Тобто кожен може ініціювати такі зміни, однак остаточне їх впровадження можливе лише за згодою обох сторін. Такого згода фіксується шляхом підписання сторонами додаткової угоди до договору.

Шаблонний договір визначає, що орендна плата сплачується орендарем з початку наступного за розрахунковим місяцем шляхом перерахування відповідної суми на поточний рахунок орендодавця або внесення її до каси орендодавця. У разі порушення даної умови договору — передбачена відповідальність у вигляді сплати орендарем орендодавцю пені за кожен день прострочення платежу.

Крім своєчасної сплати орендної плати орендар за шаблонним договором зобов’язаний:

 • забезпечувати належне використання (експлуатацію) та зберігання переданого предмета оренди;
 • суворо дотримуватися правил техніки безпеки, норм охорони праці та вимог законодавства щодо охорони авторських прав;
 • відшкодовувати орендодавцеві вартість додатково наданого обладнання, виконаних робіт або наданих послуг, що не передбачені договором, у розмірах, встановлених за домовленістю сторін;
 • використовувати предмет оренди виключно відповідно до умов договору та цільового призначення такого обладнання;
 • підтримувати предмет оренди в справному стані, проводити за свій рахунок поточний ремонт, установку та (або) заміну програмного забезпечення;
 • повернути предмет оренди після закінчення дії договору орендодавцю в належному стані з урахуванням нормального фізичного зносу;
 • не передавати предмет оренди в суборенду;
 • відшкодувати збитки, завдані орендодавцеві внаслідок пошкодження або знищення предмету оренди або його окремих складових частин.

Шаблонний договір оренди комп’ютерної техніки містить ряд інших важливих моментів, з якими ви можете познайомитись переглянувши текст угоди на сайті theDoc. Якщо виникла необхідність створення договору “під ключ”, ви завжди можете звернутись до юристів theDoc. за допомогою на сторінці створення договорів або зателефонувавши за номером  097 355 10 55.

Відгуки / Коментарі

Протон 16.08.2021 14:03
Долго искал.Нашел. Доволен. СП.
Вхід

Інші договори

FAQ

Завантажуйте потрібний договір коли завгодно, де завгодно та для чого завгодно.

Потрібна допомога?

Напишіть нам у Телеграм, якщо Вам необхідна допомога з пошуком