Договір оренди обладнання

Завантажень: 108

Оцінок 13

Рейтинг 5

Ціна: 199 UAH

!

Завантажуйте готовий зразок договору оренди обладнання в один клік. Договір гарантує експертний захист обох сторін.

Все що потрібно зробити для того, щоб договір оренди обладнання став дійсним - заповнити індивідуальні реквізити. Якщо Вам необхідна допомога у заповненні реквізитів звертайтеся за допомогою до нашого юриста у Телеграм.

Одразу після оплати Ви отримуєте доступ до скачування договору оренди обладнання. Завдяки зручній платіжній системі купівля договору здійснюється у пару кліків.

Формат скачування: Документ Word. Після скачування у форматі Word Ви можете самостійно заповнити реквізити та роздрукувати договір оренди обладання.

Редакція договору 2022 рік

Опис документу

Договір оренди обладнання – це договір, за яким орендодавець передає або зобов’язується передати орендарю обладнання у користування за плату на певний строк.

Предмет: обладнання. 

Сторони: Орендар та Орендодавець.

Кількість: 6 сторінок.

Додаток: акт прийому-передачі обладнання. 

Довідково: орендодавцем виступає власник обладнання або особа, якій належать майнові права, або особа, яка діє на підставі довіреності. Предметом договору є обладнання, за користування яким з орендаря справляється плата, розмір якої встановлюється договором. Плата за користування може вноситися за вибором сторін у грошовій або натуральній формі. Форма плати за користування обладнанням встановлюється договором оренди.

Відгуки / Коментарі

Кефа 15.10.2021 13:52
Дороговато почему то.(((
Вхід

Інші договори

FAQ

Завантажуйте потрібний договір коли завгодно, де завгодно та для чого завгодно.

Потрібна допомога?

Напишіть нам у Телеграм, якщо Вам необхідна допомога з пошуком