Договір оренди обладнання та засобів вимірювальної техніки

Завантажень: 134

Оцінок 15

Рейтинг 4.93

Ціна: 199 UAH

!

Завантажуйте готовий зразок договору оренди обладнання та засобів вимірювальної техніки в один клік. Договір гарантує експертний захист обох сторін. 

Все що потрібно зробити для того, щоб договір оренди обладнання та засобів вимірювальної техніки став дійсним - заповнити індивідуальні реквізити. Якщо Вам необхідна допомога у заповненні реквізитів звертайтеся за допомогою до нашого юриста у Телеграм.

Одразу після оплати Ви отримуєте доступ до скачування договору оренди обладнання та засобів вимірювальної техніки. Завдяки зручній платіжній системі купівля договору здійснюється у пару кліків.

Формат скачування: Документ Word. Після скачування у форматі Word Ви можете самостійно заповнити реквізити та роздрукувати договір оренди обладнання та засобів вимірювальної техніки.

Редакція договору 2022 рік

Опис документу

За договором оренди обладнання орендодавець зобов’язується надати на письмове прохання орендаря обладнання та засоби вимірюваної техніки, вартість, строки та умови надання яких визначаються у додаткових угодах та замовленнях на оренду, які будуть невід'ємними частинами договору. 

Предмет: обладнання.

Сторони: Орендар та Орендодавець.

Кількість: 3 сторінки.

Відгуки / Коментарі

Костя 11.10.2021 16:45
за таку ціну краще подарувати:((((
Вхід

Інші договори

FAQ

Завантажуйте потрібний договір коли завгодно, де завгодно та для чого завгодно.

Потрібна допомога?

Напишіть нам у Телеграм, якщо Вам необхідна допомога з пошуком