Договір оренди світлового та звукового обладнання

Завантажень: 126

Оцінок 15

Рейтинг 4.93

Ціна: 199 UAH

!

Завантажуйте готовий зразок договору оренди світлового та звукового обладнання в один клік. Договір гарантує експертний захист обох сторін.

Все що потрібно зробити для того, щоб договір став дійсним - заповнити індивідуальні реквізити. Якщо Вам необхідна допомога у заповненні реквізитів звертайтеся за допомогою до нашого юриста у Телеграм.

Одразу після оплати Ви отримуєте доступ до скачування договору. Завдяки зручній платіжній системі купівля договору здійснюється у пару кліків.

Формат скачування: Документ Word. Після скачування у форматі Word Ви можете самостійно заповнити реквізити та роздрукувати договір.

Редакція договору 2022 рік

Опис документу

Договір оренди світлового та звукового обладнання – це договір, за яким орендодавець передає або зобов’язується передати орендарю світове та звукове обладнання у користування за плату на певний строк.

Предмет: світлове та звукове обладнання. 

Сторони: Орендар та Орендодавець.

Кількість: 4 сторінки. 

Довідково: орендодавцем виступає власник обладнання або особа, якій належать майнові права, або особа, яка діє на підставі довіреності. Плата за користування може вноситися за вибором сторін у грошовій або натуральній формі. Форма плати за користування обладнанням встановлюється договором оренди.

Відгуки / Коментарі

Саша Зуб 11.10.2021 15:53
OK!!!
Вхід

Інші договори

FAQ

Завантажуйте потрібний договір коли завгодно, де завгодно та для чого завгодно.

Потрібна допомога?

Напишіть нам у Телеграм, якщо Вам необхідна допомога з пошуком