Ліцензійний договір на використання програмного забезпечення

Завантажень: 329

Оцінок 13

Рейтинг 5

Ціна: 499 UAH

!

Завантажуйте готовий зразок ліцензійного договору на використання програмного забезпечення в один клік. Договір гарантує експертний захист обох сторін.  

Все що потрібно зробити для того, щоб договір став дійсним - заповнити індивідуальні реквізити. Якщо Вам необхідна допомога у заповненні реквізитів звертайтеся за допомогою до нашого юриста у Телеграм.

Одразу після оплати Ви отримуєте доступ до скачування договору. Завдяки зручній платіжній системі купівля договору здійснюється у пару кліків.

Формат скачування: Документ Word. Після скачування у форматі Word Ви можете самостійно заповнити реквізити та роздрукувати договір.

 

Редакція договору 2022 рік

Опис документу

За ліцензійним договором на використання програмного забезпечення ліцензіар надає ліцензіату просту (невиключну) ліцензію на програмне забезпечення  шляхом надання доступу до сервера ліцензіара, а ліцензіат зобов'язується використовувати зазначене програмне забезпечення на умовах, визначених договором та сплатити винагороду за ліцензію ліцензіара.

Якщо простіше, то програмне забезпечення - це об’єкт інтелектуальної власності, а відповідно надавати право користуватись ним може лише власник. Чому договір називається ліцензійним? Тому, що власник програмного забезпечення передає користувачу ліцензію, яка підтверджує право користування об’єктом інтелектуальної власності. А всі моменти щодо користування ліцензією сторони фіксують у ліцензійному договорі. За договором власник ліцензії називається ліцензіар, а користувач - ліцензіат.

Хочемо звернути увагу на те, що бувають різні види ліцензій. Тому власнику програмного забезпечення спочатку потрібно визначитись з видом ліцензії, яка по суті і буде впливати на підготовку ліцензійного договору. Тому що від виду ліцензії залежить обсяг прав та обов’язків сторін та ряд інших договірних зобов’язань.

Наш шаблон договору підготовлений з урахуванням простої (невиключної) ліцензії, яка дозволяє власнику програмного забезпечення надавати ліцензію необмеженій кількості людей. Таким чином ліцензійний договір може бути укладений з багатьма людьми або компаніями, про ексклюзивність мова тут не йде.

Структура ліцензійного договору на використання програмного забезпечення складається з 14 розділів:

 • терміни; 
 • предмет договору;
 • права та обов'язки;
 • порядок та умови використання програми;
 • вартість і порядок розрахунків;
 • обмеження;
 • відповідальність;
 • вирішення спорів;
 • форс-мажорні обставини;
 • конфіденційність;
 • порядок укладення, термін дії, порядок розірвання договору;
 • гарантії;
 • інші положення;
 • реквізити сторін.

Як відбувається використання програмного забезпечення?

За шаблонним договором ліцензіар проводить реєстрацію і надає доступ до програми супер-адміністратору, яким визначається ліцензіат, який в свою чергу має право реєструвати і надавати доступ до наданої йому ліцензіаром програми третім особам, виключно відповідно до умов договору. Сама програма не знаходиться на сервері або жорсткому диску ліцензіата, а знаходиться виключно на сервері ліцензіара, або на серверах хостинг-провайдерів, які належать або належать ліцензіару. Території використання програми за умовами договору є Україна.

В свою чергу власник програмного забезпечення гарантує, що він подав до Укрпатенту заяву про реєстрацію авторського права та має право надавати ліцензію на використання програми;  програма відповідає вимогам чинного законодавства, а також що ніяка частина і ніякі елементи програми не порушують чиїх-небудь законних прав;  право на використання програми не перебуває під арештом, чи не знаходиться у заставі, щодо прав використання програми не ведеться судового розгляду, що право використання програми не є предметом інших майнових прав та вимог третіх осіб, в результаті яких ліцензіар може втратити право на надання ліцензії.

Якщо виникла необхідність створення договору "під ключ", ви завжди можете звернутись до юристів theDoc. за допомогою на сторінці створення договорів або зателефонувавши за номером  097 355 10 55.

 

Відгуки / Коментарі

Діма Ковальчук 19.02.2022 19:09
Супер !!! Щоб я без вас робив )) Дякую
Вхід

Інші договори

FAQ

Завантажуйте потрібний договір коли завгодно, де завгодно та для чого завгодно.

Потрібна допомога?

Напишіть нам у Телеграм, якщо Вам необхідна допомога з пошуком