Ліцензійний договір на використання програмного забезпечення

Завантажень: 329

Ціна: 499 UAH

!

Завантажуйте готовий зразок ліцензійного договору на використання програмного забезпечення в один клік. Договір гарантує експертний захист обох сторін. Остання редакція 2021 року.

Важливо! Договір повністю готовий до використання. 

Все що потрібно зробити для того, щоб договір став дійсним - заповнити індивідуальні реквізити. Якщо Вам необхідна допомога у заповненні реквізитів звертайтеся за допомогою до нашого юриста у Телеграм.

Одразу після оплати Ви отримуєте доступ до скачування договору. Завдяки зручній платіжній системі купівля договору здійснюється у пару кліків.

Формат скачування: Документ Word. Після скачування у форматі Word Ви можете самостійно заповнити реквізити та роздрукувати договір.

 

Опис документу

За ліцензійним договором на використання програмного забезпечення Ліцензіар надає Ліцензіату просту (невиключну) ліцензію на Програмне забезпечення __________ шляхом надання доступу до сервера Ліцензіара, а Ліцензіат зобов'язується використовувати зазначене Програмне забезпечення на умовах, визначених цим Договором та сплатити винагороду за ліцензію Ліцензіара в порядку і на умовах, передбачених цим Договором. Ліцензіар проводить реєстрацію і надає доступ до Програми Супер-адміністратору, яким визначається Ліцензіат, згідно з умовами цього Договору, який в свою чергу має право реєструвати і надавати доступ до наданої йому Ліцензіаром Програми Третім особам, виключно відповідно до умов цього Договору. Сама Програма не знаходиться на сервері або жорсткому диску Ліцензіата, а знаходиться виключно на сервері Ліцензіара, або на серверах хостинг-провайдерів, які належать або належать Ліцензіару. Території використання Програми за умовами цього Договору є Україна.

Предмет: права на використання об‘єкта інтелектуальної власності.

Сторони: Лецензіар та Лецензіат. 

Структура ліцензійного договору на використання програмного забезпечення:

(1) терміни; 
(2)предмет договору;
(3) права та обов'язки;
(4) порядок та умови використання програми;
(5) вартість і порядок розрахунків;
(6) обмеження;
(7) відповідальність;
(8) вирішення спорів;
(9) форс-мажорні обставини;
(10) конфіденційність;
(11) порядок укладення, термін дії, порядок розірвання договору;
(12) гарантії;
(13) інші положення;
(14) реквізити сторін.

Кількість: 8 сторінок.

 

Відгуки / Коментарі

Ще немає добавлених коментарів ...

Вхід

Завантажуйте потрібний договір коли завгодно, де завгодно та для чого завгодно.

Потрібна допомога?

Напишіть нам у Телеграм, якщо Вам необхідна допомога з пошуком