Ліцензійний договір про використання ноу-хау

Завантажень: 124

Оцінок 8

Рейтинг 5

Ціна: 299 UAH

!

Завантажуйте готовий зразок ліцензійного договору про використання ноу-хау в один клік. Договір гарантує експертний захист обох сторін. Все що потрібно зробити для того, щоб договір став дійсним - заповнити індивідуальні реквізити. Якщо Вам необхідна допомога у заповненні реквізитів звертайтеся за допомогою до нашого юриста у Телеграм.

Одразу після оплати Ви отримуєте доступ до скачування договору. Завдяки зручній платіжній системі купівля договору здійснюється у пару кліків.

Формат скачування: Документ Word. Після скачування у форматі Word Ви можете самостійно заповнити реквізити та роздрукувати договір.

Редакція договору 2022 рік

Опис документу

За ліцензійним договором про використання ноу-хау, ліцензіар надає ліцензіатові на строк дії договору за винагороду, яка виплачується ліцензіатом, виключну/невиключну ліцензію на ноу-хау.

Предмет: ноу-хау - інформація, що отримана завдяки досвіду та випробуванням, яка не є загальновідомою чи легкодоступною на день укладення договору; є істотною, тобто важливою та корисною для виробництва продукції та/або надання послуг; є визначеною, тобто описаною достатньо вичерпно, щоб можливо було перевірити її відповідність критеріям незагальновідомості та істотності.

Сторони: Ліцензіар та Ліцензіат.

Кількість: 7 сторінок.

Відгуки / Коментарі

Ще немає добавлених коментарів ...

Вхід

Інші договори

FAQ

Завантажуйте потрібний договір коли завгодно, де завгодно та для чого завгодно.

Потрібна допомога?

Напишіть нам у Телеграм, якщо Вам необхідна допомога з пошуком