Договір про передачу невиключної ліцензії на право користування секретом виробництва (ноу-хау) і комерційним найменуванням (для кав'ярні)

Завантажень: 21

Ціна: 499 UAH

!

Опис документу

Завантажуйте готовий зразок договору про передачу невиключної ліцензії на право користування секретом виробництва (ноу-хау) і комерційним найменуванням (для кав'ярні) в один клік. Договір гарантує експертний захист обох сторін. Остання редакція 2021 року.

Важливо! Договір  про передачу невиключної ліцензії на право користування секретом виробництва (ноу-хау) і комерційним найменуванням повністю готовий до використання. 

Все що потрібно зробити для того, щоб договір став дійсним - заповнити індивідуальні реквізити. Якщо Вам необхідна допомога із заповненням реквізитів звертайтеся за допомогою до нашого юриста у Телеграм.

Одразу після оплати Ви отримуєте доступ до скачування договору. Завдяки зручній платіжній системі купівля договору здійснюється у пару кліків.

Формат скачування договору: Документ Word. Після скачування у форматі Word Ви можете самостійно заповнити реквізити  та роздрукувати договір.

За договором про передачу невиключної ліцензії на право користування секретом виробництва (ноу-хау) і комерційним найменуванням (для кав'ярні) ліцензіат набуває на умовах договору невиключне право на право користування Секретами виробництва (ноу-хау), комерційним найменуванням з метою організації та функціонуванні кав'ярні.

Ліцензіар надає Ліцензіату право користування Секретом виробництва (ноу-хау), комерційним найменуванням зі збереженням за Ліцензіаром прав видачі будь-яких ліцензій іншим особам. За Договором Ліцензіар надає Ліцензіату на строк дії цього договору та за винагороду невиключне право на право користування Секретом виробництва (ноу-хау) і комерційним найменуванням на території України. В рамках договору Ліцензіар надає Ліцензіату Секрети виробництва (ноу-хау), комерційне найменування, зазначені в договорі. Використання Ліцензіатом Секретів виробництва (ноу-хау), комерційного найменування, надаються для відкриття та експлуатації 1 (однієї) кав'ярні самообслуговування на території України за адресою: _____________________ в приміщенні, що належить Ліцензіату на умовах власності або оренди. У разі, якщо Ліцензіат побажає відкрити по цій Ліцензії більше 1 (однієї) кав'ярні, сторони домовилися укласти про це окремий договір, або додаткову угоду до цього Договору, в якому будуть узгоджені вартість і умови відкриття Кав'ярні.

Сторони: Ліцензіар та Ліцензіат.  

Кількість: 21 сторінка.

Структура договору про передачу невиключної ліцензії на право користування секретом виробництва (ноу-хау) і комерційним найменуванням (для кав'ярні):

- визначення термінів та загальні положення;
- предмет договору;
- права та обов'язки сторін;
- додаткові права та обов'язки сторін;
- організація та функціонування кав'ярні;
- відкриття кав'ярні самообслуговування;
- фінансові взаємовідносини сторін;
- гарантії сторін;
- бухгалтерський облік та звітність;
- конфіденційність;
- відповідальність сторін;
- форс-мажор;
- термін дії договору;
- пролонгація договору;
- зміна і припинення договору;
- наслідки припинення та термін дії договору;
- вирішення спорів;
- самостійність окремих положень;
- юридично значимі дії;
- заключні положення;
- юридичні адреси та реквизити сторін.

Додатки: (1) секрет виробництва, (2) акт прийому-передачі секрету виробництва і комерційного найменування, (3) специфікація, (4) акт прийому-передачі товару, (5) заявка на відправлення товару, (6) акт готовності кав'ярні самообслуговування

Переваги договорів theDoc.: 

  Договір TheDoc. Договори на просторі Інтернету (безкоштовні або конструктори договорів)
Пошук потрібного договору  В один клік, менше 2 хвилин, діє система "розумного пошуку".

Від декількох годин до декількох днів  
(більше 100 кліків за годину).

Експертність та гарантії захисту Гарантуємо юридичний захист обох сторін. Надаємо експертний супровід протягом всієї співпраці. Лотерея, в більшості договори не гарантують юридичного захисту навіть для однієї зі сторін.
Актуальність договору  Все згідно останніх змін чинного  законодавства України 2021 року. Більшість договорів базуються на  законодавстві України 2000-х.
Наповненість договору  Готовий договір містить усі необхідні пункти  та підпункти, акти, додатки. Після внесення  реквізитів - повністю готовий до підписання. Більшість договорів не містять необхідних пунктів, актів та інших додатків. Такі договори не дозволять в майбутньому захистити права та інтереси сторін!
Ціна договору  Від 28 грн до 3000 грн, що залежить від виду та складності договору.

1) Безкоштовно

2) З юристом від 500 грн за 60 хв роботи  ( від 2000 грн за стандартний договір).

 

Відгуки / Коментарі

Ще немає добавлених коментарів ...

Вхід

Завантажуйте потрібний договір коли завгодно, де завгодно та для чого завгодно.

Потрібна допомога?

Напишіть нам у Телеграм, якщо Вам необхідна допомога з пошуком