Договір про передачу невиключної ліцензії на право користування секретом виробництва (ноу-хау) і комерційним найменуванням (для кав'ярні)

Завантажень: 21

Оцінок 13

Рейтинг 5

Ціна: 799 UAH

!

Завантажуйте готовий зразок договору про передачу невиключної ліцензії на право користування секретом виробництва (ноу-хау) і комерційним найменуванням (для кав'ярні) в один клік. Договір гарантує експертний захист обох сторін.

Все що потрібно зробити для того, щоб договір став дійсним - заповнити індивідуальні реквізити. Якщо Вам необхідна допомога із заповненням реквізитів звертайтеся за допомогою до нашого юриста у Телеграм.

Одразу після оплати Ви отримуєте доступ до скачування договору. Завдяки зручній платіжній системі купівля договору здійснюється у пару кліків.

Формат скачування договору: Документ Word. Після скачування у форматі Word Ви можете самостійно заповнити реквізити  та роздрукувати договір.

Редакція договору 2022 рік

Опис документу

Створення бізнесу може базуватися на діючій бізнес-моделі, яка вже виправдала себе та показала прекрасні результати на практиці. За таких умов не потрібно вигадувати «волосипед», а краще скористатись існуючим досвідом шляхом укладення договору франшизи. Але бувають ситуації, коли підприємство не може передати торгову марку за договором (процедура реєстрації тільки запущена) або не хоче передавати комплекс виключних прав (комплекс виключних прав – це сукупність прав на результати інтелектуальної діяльності, засоби індивідуалізації, на охоронювану комерційну інформацію), або не бажає, щоб його іміджом користувались інші особи. За таких умов підходить конструкція ліцензійного договору.

За договором про передачу невиключної ліцензії на право користування секретом виробництва (ноу-хау) і комерційним найменуванням (для кав'ярні) ліцензіат набуває невиключне право на користування секретами виробництва (ноу-хау), комерційним найменуванням з метою організації та функціонуванні кав'ярні. З даного опису предмету договору зрозуміло, що цей шаблон розроблений виключно для закладів громадського харчування. При цьому, робиться акцент на невиключній ліцензії, за якою власник ліцензії може передавати секрети виробництва будь-якій особі, не дивлячись на вже укладені раніше договори.

Пояснення: ліцензіар - фізична або юридична особа, що передає об’єкт інтелектуальної власності, а ліцензіат - фізична або юридична особа, що отримує таке право.

За шаблонним договором про передачу невиключної ліцензії на право користування секретом виробництва (ноу-хау) і комерційним найменуванням (для кав’ярні) ліцензіар надає ліцензіату право користування секретом виробництва (ноу-хау), комерційним найменуванням зі збереженням за ліцензіаром прав видачі будь-яких ліцензій іншим особам. Дія договору поширюється на територію України, однак використання секретів виробництва та комерційного найменування можливе лише для відкриття 1 (однієї) кав'ярні самообслуговування. У разі, якщо ліцензіат побажає відкрити по цій ліцензії більше 1 (однієї) кав'ярні, сторони домовилися укласти про це окремий договір, або додаткову угоду до договору, в яких будуть узгоджені вартість і умови відкриття кав'ярні.

Структура договору про передачу невиключної ліцензії на право користування секретом виробництва (ноу-хау) і комерційним найменуванням (для кав'ярні) складається з 21 розділу:

 1. Визначення термінів та загальні положення;
 2. Предмет договору;
 3. Права та обов'язки сторін;
 4. Додаткові права та обов'язки сторін;
 5. Організація та функціонування кав'ярні;
 6. Відкриття кав'ярні самообслуговування;
 7. Фінансові взаємовідносини сторін;
 8. Гарантії сторін;
 9. Бухгалтерський облік та звітність;
 10. Конфіденційність;
 11. Відповідальність сторін;
 12. Форс-мажор;
 13. Термін дії договору;
 14. Пролонгація договору;
 15. Зміна і припинення договору;
 16. Наслідки припинення та термін дії договору;
 17. Вирішення спорів;
 18. Самостійність окремих положень;
 19. Юридично значимі дії;
 20. Заключні положення;
 21. Юридичні адреси та реквізити сторін.

Додатки: (1) секрет виробництва, (2) акт прийому-передачі секрету виробництва і комерційного найменування, (3) специфікація, (4) акт прийому-передачі товару, (5) заявка на відправлення товару, (6) акт готовності кав'ярні самообслуговування.

Шаблонний договір містить детальний опис того, як правильно відкрити кав’ярню. Саме тому детально прописані вимоги щодо приміщення та обладнання, продукції та порядку надання послуг тощо. Винагорода за шаблонним договором складається з разового (паушального) платежу, який розбивається на два платежі: один - з дати підписання договору, наступний - після підписання акту приймання-передачі.

У разі розірвання договору за ініціативою однієї зі Сторін, паушальний платіж поверненню не підлягає. Оплата коштів за договором здійснюється на підставі рахунків, що направляють по електронній пошті або на месенджери, а оригінали зазначених документів передаються поштовим або кур'єрським зв'язком. У разі неотримання рахунків ліцензіат повинен сповістити про це ліцензіара по телефону або електронній пошті. Ліцензіар відповідальності за отримання ліцензіатом рахунку не несе. Дублікати рахунків ліцензіат може отримати тільки в офісі ліцензіара. Дублікати рахунків і рахунків за минулі періоди надаються лише за письмовим запитом ліцензіата.

Шаблонний договір про передачу невиключної ліцензії на право користування секретом виробництва (ноу-хау) і комерційним найменуванням (для кав'ярні)  містить ряд інших важливих моментів (22 сторінки), з якими ви можете познайомитись переглянувши текст угоди на сайті theDoc.

Якщо виникла необхідність створення договору “під ключ”, ви завжди можете звернутись до юристів theDoc. за допомогою на сторінці створення договорів або зателефонувавши за номером  097 355 10 55.

Відгуки / Коментарі

Стар кава Харків 19.02.2022 19:26
Доброго дня. Можете допомогти внести зміни ?
Вхід

Інші договори

FAQ

Завантажуйте потрібний договір коли завгодно, де завгодно та для чого завгодно.

Потрібна допомога?

Напишіть нам у Телеграм, якщо Вам необхідна допомога з пошуком