Ліцензійний договір про право на ескізи ручної подачі та креслення

Завантажень: 127

Оцінок 7

Рейтинг 5

Ціна: 590 UAH

!

Завантажуйте готовий зразок Ліцензійного договору про право на ескізи ручної подачі та креслення в один клік. Договір гарантує експертний захист обох сторін.

Все що потрібно зробити для того, щоб Ліцензійний договір про право на ескізи ручної подачі та креслення став дійсним - заповнити індивідуальні реквізити. Якщо Вам необхідна допомога у заповненні реквізитів звертайтеся за допомогою до нашого юриста у Телеграм.

Одразу після оплати Ви отримуєте доступ до скачування договору. Завдяки зручній платіжній системі купівля договору здійснюється у пару кліків.

Формат скачування: Документ Word. Після скачування у форматі Word Ви можете самостійно заповнити реквізити та роздрукувати Ліцензійний договір про право на ескізи ручної подачі та креслення.

Редакція договору 2022 рік

Опис документу

За Ліцензійним договором про право на ескізи ручної подачі та креслення одна сторона (ліцензіар) надає іншій стороні (ліцензіату) дозвіл на право використання об'єкта інтелектуальної власності (ліцензію) на визначених договором і законом умовах.

Предмет: права на використання об‘єкта інтелектуальної власності.

Сторони: Лецензіар та Лецензіат. 

Кількість: 11 сторінок.

Довідково: до об’єктів інтелектуальної власності належать: літературні та художні твори; комп'ютерні програми; компіляції даних (бази даних); виконання; фонограми, відеограми, передачі (програми) організацій мовлення; наукові відкриття; винаходи, корисні моделі, промислові зразки; компонування (топографії) інтегральних мікросхем; раціоналізаторські пропозиції; сорти рослин, породи тварин; комерційні (фірмові) найменування, торговельні марки (знаки для товарів і послуг), географічні зазначення; комерційні таємниці.

Відгуки / Коментарі

Ще немає добавлених коментарів ...

Вхід

Інші договори

FAQ

Завантажуйте потрібний договір коли завгодно, де завгодно та для чого завгодно.

Потрібна допомога?

Напишіть нам у Телеграм, якщо Вам необхідна допомога з пошуком