Договір завдатку

Завантажень: 144

Оцінок 9

Рейтинг 5

Ціна: 199 UAH

!

Завантажуйте готовий зразок договору завдатку в один клік. Договір гарантує експертний захист обох сторін.

Все що потрібно зробити для того, щоб договір став дійсним - заповнити індивідуальні реквізити. Якщо Вам необхідна допомога у заповненні реквізитів звертайтеся за допомогою до нашого юриста у Телеграм.

Одразу після оплати Ви отримуєте доступ до скачування договору. Завдяки зручній платіжній системі купівля договору здійснюється у пару кліків.

Формат скачування: Документ Word. Після скачування у форматі Word Ви можете самостійно заповнити реквізити та роздрукувати договір.

Редакція договору 2022 рік

Опис документу

Завдатком — грошова сума або рухоме майно, що видається кредиторові боржником у рахунок належних з нього за договором платежів, на підтвердження зобов'язання і на забезпечення його виконання. Якщо не буде встановлено, що сума, сплачена в рахунок належних з боржника платежів, є завдатком, вона вважається авансом. Саме тому правильна підготовка тексту договору має важливе значення. Це впливає на відповідальність сторін договору, оскільки у разі порушення боржником завдаток залишається у кредитора, а якщо винен кредитор, то він зобов'язаний повернути боржникові завдаток та додатково сплатити суму в розмірі завдатку або його вартості.

Цей зразок проекту договору завдатку розроблений для придбання в майбутньому нерухомості шляхом підписання договору купівлі-продажу.

Договір завдатку складається з 7 розділів:

 1. Предмет договору;
 2. Зобов’язання та відповідальність сторін;
 3. Порядок вирішення спорів;
 4. Форс-мажорні обставини;
 5. Додаткові умови;
 6. Термін дії договору;
 7. Реквізити сторін.

За шаблонним договором завдатку сторони домовилися, що продавець продає, а покупець купує об'єкт нерухомості, що належить продавцю на праві власності. Для підтвердження факту наміру укладення Договору купівлі-продажу та з метою забезпечення його виконання покупець передає продавцю та агентству нерухомості грошову суму, яка розподіляється між продавцем і агентством нерухомості:

 • продавцю передається покупцем грошова сума, як завдаток;
 • агентству передається покупцем грошова сума, яка залишається на зберіганні в агентстві нерухомості до укладення нотаріально посвідченого договору купівлі-продажу для оплати послуг агентства нерухомості.

Крім обов’язків покупця договором передбачені також обов’язки продавця, а саме:

 • пред'явити всі оригінали обов'язкових документів (документів на об'єкт продажу) та інших документів (паспортів, свідоцтв про народження, ідентифікаційних кодів, свідоцтв про одруження, свідоцтв про розлучення (в разі відчутності потрібної інформації в паспорті) всіх учасників договору купівлі-продажу), необхідних для здійснення відчуження об'єкту продажу, зокрема пред’явити (або замовити вироблення) Витяг з Реєстру прав власності (довідка-характеристика БТІ), за вимогою – пред’явити (чи замовити вироблення) Рішення або Розпорядження опікунської ради (за наявності серед співвласників об'єкту-продажу малолітніх, неповнолітніх, обмежено дієздатних або недієздатних осіб), надати їх ксерокопії;
 • оплатити довідки нотаріальної контори про відсутність заборони відчуження та арешти, і інші документи, необхідні саме від сторони продавця для здійснення договору купівлі-продажу;
 • пред'явити до моменту укладення договору купівлі-продажу довідку ЖЕКу (правління кооперативу, ОСББ, інше) про осіб, прописаних (зареєстрованих) в об'єкті продажу;
 • на момент підписання договору забезпечити згоду на відчуження об'єкта продажу решта всіх співвласників-учасників договору купівлі-продажу;
 •  не здійснювати перебудову, або перепланування об'єкта продажу, не проводити демонтаж сантехнічних, електротехнічних, опалювальних і газових систем, а також не здійснювати інших дій, що призведуть до погіршення якості об'єкта продажу щодо його стану на момент останнього огляду покупцем;
 • до укладення основного договору не відчужувати об’єкт продажу іншим особам, не надавати його в користування та не передавати в заставу;
 • дотримуватись умов, викладених у договорі, не змінювати їх (вартість об'єкта продажу, терміни угоди, виписки, звільнення і т. д.) без попередньої згоди сторони покупця тощо.

Даний перелік є неповним та більш деталізований в тексті проекту договору завдатку, з яким ви можете познайомитись обравши функцію «переднього огляду» на сайті theDoc.

Шаблонний договір завдатку містить ряд інших важливих моментів, з якими ви можете познайомитись переглянувши текст угоди на сайті theDoc. Якщо виникла необхідність створення договору “під ключ”, ви завжди можете звернутись до юристів theDoc. за допомогою на сторінці створення договорів або зателефонувавши за номером  097 355 10 55.

Відгуки / Коментарі

Ірина Гребінка 18.05.2022 09:11
Чудовий договір ! Присутні всі можливі пункти ) Дякую !!!
Вхід

Інші договори

FAQ

Завантажуйте потрібний договір коли завгодно, де завгодно та для чого завгодно.

Потрібна допомога?

Напишіть нам у Телеграм, якщо Вам необхідна допомога з пошуком