Договір застави

Завантажень: 123

Оцінок 5

Рейтинг 5

Ціна: 99 UAH

!

Завантажуйте готовий зразок договору застави в один клік. Договір гарантує експертний захист обох сторін.

Все що потрібно зробити для того, щоб договір став дійсним - заповнити індивідуальні реквізити. Якщо Вам необхідна допомога у заповненні реквізитів звертайтеся за допомогою до нашого юриста у Телеграм.

Одразу після оплати Ви отримуєте доступ до скачування договору. Завдяки зручній платіжній системі купівля договору здійснюється у пару кліків.

Формат скачування: Документ Word. Після скачування у форматі Word Ви можете самостійно заповнити реквізити та роздрукувати договір.

Редакція договору 2022 рік

Опис документу

За договором застави забезпечується заставою виконання заставодавцем зобов'язань за договором кредиту , що укладений між заставодержателем та заставодавцем, за умовами якого Заставодавець, зокрема, зобов'язаний повернути Заставодержателю кредит, сплачувати нараховані відсотки за користування кредитом, неустойку у розмірі та у випадках, передбачених договором кредиту і цим договором, а також інші витрати на здійснення забезпеченої заставою вимоги. 

Предмет: автомобіль.

Сторони: Заставодержатель та Заставодатель.

Кількість: 4 сторінки.

Довідково: якщо автомобіль є спільною власністю, то за таких умов він передається лише за згодою усіх співвласників. У договорі застави визначаються суть, розмір і строк (термін) виконання зобов’язання, забезпеченого заставою, тa (або) посилання на договір чи інший правочин, яким встановлено основне зобов’язання, подається опис предмета застави, а також визначаються інші умови, погоджені сторонами договору.

Відгуки / Коментарі

Ще немає добавлених коментарів ...

Вхід

Інші договори

FAQ

Завантажуйте потрібний договір коли завгодно, де завгодно та для чого завгодно.

Потрібна допомога?

Напишіть нам у Телеграм, якщо Вам необхідна допомога з пошуком