Кредитний договір

Завантажень: 102

Оцінок 8

Рейтинг 5

Ціна: 99 UAH

!

Завантажуйте готовий зразок кредитного договору в один клік. Договір гарантує експертний захист обох сторін. Якщо Вам необхідна допомога у заповненні реквізитів звертайтеся за допомогою до нашого юриста у Телеграм.

Одразу після оплати Ви отримуєте доступ до скачування договору. Завдяки зручній платіжній системі купівля договору здійснюється у пару кліків.

Формат скачування: Документ Word. Після скачування у форматі Word Ви можете самостійно заповнити реквізити та роздрукувати договір.

Скачуйте інші договори: 

  1. міжнародна угода переведення боргу
  2. договір застави
  3. договір поруки
  4. договір пожертви
Редакція договору 2022 рік

Опис документу

За кредитним договором банк або інша фінансова установа (кредитодавець) зобов'язується надати грошові кошти (кредит) позичальникові у розмірі та на умовах, встановлених договором, а позичальник зобов'язується повернути кредит та сплатити проценти.

Сторонами договору є кредитодавець та позичальник. Кредитний договір укладається в письмовій формі і не може змінюватися в односторонньому порядку без згоди сторін. Кредитний договір, укладений з недодержанням письмової форми, є нікчемним. На вимогу однієї із сторін, кредитний договір може бути нотаріально посвідчений. Конкретний зміст кредитного договору і перелік усіх умов кредитної операції визначаються за згодою сторін.

Відгуки / Коментарі

Ще немає добавлених коментарів ...

Вхід

Інші договори

FAQ

Завантажуйте потрібний договір коли завгодно, де завгодно та для чого завгодно.

Потрібна допомога?

Напишіть нам у Телеграм, якщо Вам необхідна допомога з пошуком