Договір про надання поворотньої фінансової допомоги

Завантажень: 174

Оцінок 14

Рейтинг 5

Ціна: 199 UAH

!

Завантажуйте готовий зразок договору про надання поворотньої фінансової допомоги в один клік. Договір гарантує експертний захист обох сторін.

Все що потрібно зробити для того, щоб договір став дійсним - заповнити індивідуальні реквізити. Якщо Вам необхідна допомога у заповненні реквізитів звертайтеся за допомогою до нашого юриста у Телеграм.

Одразу після оплати Ви отримуєте доступ до скачування договору. Завдяки зручній платіжній системі купівля договору здійснюється у пару кліків.

Формат скачування: Документ Word. Після скачування у форматі Word Ви можете самостійно заповнити реквізити та роздрукувати договір.

Редакція договору 2022 рік

Опис документу

За договором про надання поворотньої фінансової допомоги допомогодавець зобов’язується надати користувачу поворотну фінансову допомогу, а користувач зобов’язується повернути поворотну фінансову допомогу допомогодавцю, в порядку та на умовах, визначених договором.

Предмет: фінансова допомога.

Сторони: Користувач та Допомогодавець. 

Кількість: 3 сторінки.

Довідково: під поворотною фінансовою допомогою розуміється сума коштів, що надійшла платнику податків у користування за договором, який не передбачає нарахування процентів або надання інших видів компенсації у вигляді плати за користування такими коштами. Кошти надані за цим договором повинні бути обов’язково повернуті в строки, що вказані в договорі. В протилежному випадку грошові кошти будуть визнаватись доходом, з якого отримувачу потрібно буде заплатити податки до бюджету.

Відгуки / Коментарі

Ще немає добавлених коментарів ...

Вхід

Інші договори

FAQ

Завантажуйте потрібний договір коли завгодно, де завгодно та для чого завгодно.

Потрібна допомога?

Напишіть нам у Телеграм, якщо Вам необхідна допомога з пошуком