Договір позики №3 (позика в доларах США)

Завантажень: 143

Оцінок 13

Рейтинг 5

Ціна: 199 UAH

!

Завантажуйте готовий зразок договору позики в один клік. Договір гарантує експертний захист обох сторін. Якщо Вам необхідна допомога у заповненні реквізитів звертайтеся за допомогою до нашого юриста у Телеграм.

Одразу після оплати Ви отримуєте доступ до скачування договору позики №3 (позика в доларах США). Завдяки зручній платіжній системі купівля договору здійснюється у пару кліків.

Формат скачування: Документ Word. Після скачування у форматі Word Ви можете самостійно заповнити реквізити та роздрукувати договір позики №3 (позика в доларах США).

Скачуйте інші договори:

 1. розписка (боргова)
 2. договір позики №2 (відповідальність позичальника)
 3. угода про зарахування однорідних вимог
 4. договір переведення боргу між юридичними особами
 5. договір безпроцентної позики
Редакція договору 2022 рік

Опис документу

Кому і навіщо потрібно укладати договір позики? Сторонами договору є позикодавець (фізична особа, що надає позику) і позичальник (фізична особа, яка бере в борг). Така угода необхідна для того, щоб врегулювати з правової сторони процедуру надання позики та повернення боргу, встановити чіткий строк повернення, і уникнути проблемних ситуацій.

Не варто плутати договір позики з розпискою, адже це різні речі. Розписка — це документ, який підтверджує передачу коштів від позикодавця до позичальника. Також слід звернути увага на форму розписки - найкраще, щоб вона була написана власноручно позичальником.

Договір позики – це угода між позикодавцем та позичальником, за якою перший передає валюту, тобто гроші, майно або інші речі, у власність позичальнику, а він, в свою чергу за певний строк повинен повернути таку саму грошову суму, або такі ж самі речі.

Фахівці нашої компанії проаналізували чинне законодавство та дослідили приклади судової практики, і створили шаблон Договору позики (позика в доларах США), який легко можна завантажити на маркетплейсі договорів theDoc.

Наш договір не суперечить жодній нормі чинного законодавства України і має деталізований характер, тобто всі необхідні положення прописані чітко. Також варто звернути увагу й на ряд інших особливостей:

 1. Взагалі договір позики можна укладати стосовно будь-якого майна. Але цей шаблон розрахований лише на передачу грошових коштів в іноземній валюті – долар США.
 2. Наш зразок договору передбачає надання позики окремими траншами. Це означає, сума позики надається частинами, а не вся одночасно.
 3. Надання наступного траншу прив’язано до обов’язку фізичної особи, яка бере в борг, повернути спочатку 1-й транш.
 4. Цим договором передбачено право позикодавця в односторонньому порядку розірвати договір у разі якщо позичальник прострочив повернення чергового траншу, тобто не повернув частину боргу у зазначений договором строк.
 5. Договір передбачає відповідальність для позичальника у разі порушення обов’язку щодо повернення суми позики. Це дозволяє захистити позикодавця від ризиків.
 6. Позика за нашим договором є безпроцентною. Безпроцентність означає, що позичальник повертає зазначену кількість грошей, в нашому випадку мова йде про конкретну валюту – долар США, і не буде сплачувати додаткових коштів. Відповідно, за користування позикою позичальник нічого не доплачує.

Взагалі, під час підписання такого договору скористайтесь нашою рекомендацією: укладайте договір позики разом з розпискою, де, договір позики буде врегулювати стосунки між позичальником та позикодавцем, а розписка підтверджуватиме факт передачі грошових коштів від позикодавця до позичальника. До речі, зразок розписки також можна скачати на нашому сайті theDoc.

Укладаючи договір позики і дотримуючись наших порад, вірогідність того, що позичальник своєчасно сплатить борг, адже в іншому випадку передбачене притягнення до відповідальності, значно збільшується. І взагалі, врегулювання всіх правових аспектів даних відносин договором позики значно полегшить життя і убезпечить від неприємних ситуацій обидві сторони.

Структурно договір складається з преамбули, 23 пунктів, частини з реквізитами сторін та додатком «Графік отримання та повернення траншів», за бажанням угода може бути доповнена додатком у вигляді розписки.

Преамбула містить таку інформацію:

 • ПІБ позикодавця;
 • дата народження позикодавця;
 • номер паспорту позикодавця, та найменування органу його видачі;
 • РНОКПП позикодавця;
 • ПІБ позичальника;
 • дата народження позичальника;
 • номер паспорту позичальника, та найменування органу його видачі;
 • РНОКПП позичальника.

В основному тексті договору чітко прописані положення, що врегульовують процес надання позики. Також зазначаються права та обов’язки сторін, вказуються випадки при яких сторона може бути притягнутою до відповідальності. Також договором передбачена можливість форс-мажорних обставин, що дозволяє уникнути спорів. Також документ містить перелік, що саме підтверджується підписанням договору.

В останній частині «Реквізити і підписи сторін» позикодавець та позичальник вказують наступні дані:

 • адреса проживання;
 • РНОКПП;
 • адреса електронної пошти – email;
 • ПІБ та підписи.

Договір позики (позика в доларах США) можна придбати на маркетплейсі готових договорів theDoc., у виникненні потреби до зразку договору можна внести необхідні зміни та доповнення. Якщо клієнт має сумнів щодо законодавчого врегулювання певних індивідуальних моментів, в нього є можливість звернутися до спеціалістів компанії та створити персоналізований документ спільно з юристами theDoc., щоб убезпечити себе від можливих ризиків.

Відгуки / Коментарі

Ще немає добавлених коментарів ...

Вхід

Інші договори

FAQ

Завантажуйте потрібний договір коли завгодно, де завгодно та для чого завгодно.

Потрібна допомога?

Напишіть нам у Телеграм, якщо Вам необхідна допомога з пошуком