Договір про переведення боргу між юридичними особами

Завантажень: 137

Оцінок 14

Рейтинг 4.93

Ціна: 299 UAH

!

Завантажуйте готовий зразок договору про переведення боргу між юридичними особами в один клік. Договір гарантує експертний захист обох сторін.  

Все що потрібно зробити для того, щоб договір став дійсним - заповнити індивідуальні реквізити. Якщо Вам необхідна допомога у заповненні реквізитів звертайтеся за допомогою до нашого юриста у Телеграм.

Одразу після оплати Ви отримуєте доступ до скачування договору. Завдяки зручній платіжній системі купівля договору здійснюється у пару кліків.

Формат скачування: Документ Word. Після скачування у форматі Word Ви можете самостійно заповнити реквізити та роздрукувати договір.

Редакція договору 2022 рік

Опис документу

Договір переведення боргу передбачає заміну боржника. Умови основного договору не змінюються - змінюється тільки боржник. Інакше кажучи, на підставі цього договору у попереднього боржника обов’язки припиняються, а нового боржника вони з’являються. Перед заміною боржника потрібно обов’язково отримати згоду кредитора. Договір переведення боргу укладається у тій самій формі, що і основний договір.

Сторони: первісний боржник, новий кредитор, кредитор.

Кількість: 3 сторінки.

Відгуки / Коментарі

Ще немає добавлених коментарів ...

Вхід

Інші договори

FAQ

Завантажуйте потрібний договір коли завгодно, де завгодно та для чого завгодно.

Потрібна допомога?

Напишіть нам у Телеграм, якщо Вам необхідна допомога з пошуком