Угода про прощення боргу

Завантажень: 155

Оцінок 10

Рейтинг 5

Ціна: 99 UAH

!

Завантажуйте готовий зразок угоди про прощення боргу в один клік. Договір гарантує експертний захист обох сторін. 

Все що потрібно зробити для того, щоб договір став дійсним - заповнити індивідуальні реквізити. Якщо Вам необхідна допомога у заповненні реквізитів звертайтеся за допомогою до нашого юриста у Телеграм.

Одразу після оплати Ви отримуєте доступ до скачування договору. Завдяки зручній платіжній системі купівля договору здійснюється у пару кліків.

Формат скачування: Документ Word. Після скачування у форматі Word Ви можете самостійно заповнити реквізити та роздрукувати договір.

Редакція договору 2022 рік

Опис документу

Прощення боргу – звільнення кредитором боржника від його обов'язків до закінчення строку позовної давності, якщо це не порушує прав третіх осіб щодо майна кредитора.

Прощення боргу не надто поширена практика серед сторін договору, але все ж таки даний правових механізм інколи використовується. Для того, щоб реалізувати все правильно – потрібно звернути увагу на те, що прощення боргу повинно відбутись до закінчення строку позивної давності. Хочемо нагадати, що загальний строк позивної давності складає три роки, однак слід пам’ятати про деякі особливості, які впливають як на його збільшення, так і зменшення.

Шаблонна угода про спрощення боргу фіксує, що всі зобов’язання позичальника за основним договором припиняються з моменту укладення даної угоди. Прощення боргу в рамках угоди, не порушує прав інших осіб щодо майна позикодавця.

Якщо виникла необхідність створення угоди прощення боргу “під ключ”, ви завжди можете звернутись до юристів theDoc. за допомогою на сторінці створення договорів або зателефонувавши за номером  097 355 10 55.

Відгуки / Коментарі

Констянтин Чалий 24.05.2022 13:13
Скачав ! Угода універсальна і підходить під різні випадки !
Тома Шульган 18.05.2022 09:28
Єдиний нормальний договір, який є в інтернеті !
Вхід

Інші договори

FAQ

Завантажуйте потрібний договір коли завгодно, де завгодно та для чого завгодно.

Потрібна допомога?

Напишіть нам у Телеграм, якщо Вам необхідна допомога з пошуком