Договір відступлення права вимоги

Завантажень: 147

Оцінок 11

Рейтинг 5

Ціна: 299 UAH

!

Завантажуйте готовий зразок договору відступлення права вимоги в один клік. Договір гарантує експертний захист обох сторін. 

Все що потрібно зробити для того, щоб договір відступлення права вимоги став дійсним - заповнити індивідуальні реквізити. Якщо Вам необхідна допомога у заповненні реквізитів звертайтеся за допомогою до нашого юриста у Телеграм.

Одразу після оплати Ви отримуєте доступ до скачування договору. Завдяки зручній платіжній системі купівля договору здійснюється у пару кліків.

Формат скачування: Документ Word. Після скачування у форматі Word Ви можете самостійно заповнити реквізити та роздрукувати договір відступлення права вимоги.

Редакція договору 2022 рік

Опис документу

За договором про відступлення права вимоги відбувається заміна кредитора шляхом передання ним своїх прав іншій особі. Внаслідок підписання договору новий кредитор отримує всі права первісного (попереднього) кредитора за зобов'язаннями, що існували на момент переходу цих прав, якщо інше не передбачено договором або законом.

Сторони: Первісний боржник, Новий боржник, Кредитор.

Кількість: 2 сторінки. 

Довідково: під зобов’язаннями слід розуміти правовідношення, в якому одна сторона (боржник) зобов'язана вчинити на користь другої сторони (кредитора) певну дію (передати майно, виконати роботу, надати послугу, сплатити гроші тощо) або утриматися від вчинення певної дії, а кредитор має право вимагати від боржника виконання його обов'язку.

Договір відступлення права вимоги укладається в такій самій формі, що й основний договір. За договором відступлення права вимоги можуть бути відступлені права вимоги за будь-якими договорами (наприклад, купівля-продаж, постачання, позика, позичка, кредит тощо), будь-яким кредитором.

Відгуки / Коментарі

Ще немає добавлених коментарів ...

Вхід

Інші договори

FAQ

Завантажуйте потрібний договір коли завгодно, де завгодно та для чого завгодно.

Потрібна допомога?

Напишіть нам у Телеграм, якщо Вам необхідна допомога з пошуком