Договір про надання послуг з ремонту і технічного обслуговування охолоджувальних установок

Завантажень: 33

Оцінок 5

Рейтинг 5

Ціна: 299 UAH

!

Завантажуйте готовий зразок договору про надання послуг з ремонту і технічного обслуговування охолоджувальних установок в один клік. Договір гарантує експертний захист обох сторін. 

Важливо! Договір повністю готовий до використання. 

Все що потрібно зробити для того, щоб договір став дійсним - заповнити індивідуальні реквізити. Якщо Вам необхідна допомога у заповненні реквізитів звертайтеся за допомогою до нашого юриста у Телеграм.

Одразу після оплати Ви отримуєте доступ до скачування договору. Завдяки зручній платіжній системі купівля договору здійснюється у пару кліків.

Формат скачування: Документ Word. Після скачування у форматі Word Ви можете самостійно заповнити реквізити та роздрукувати договір.

Редакція договору 2022 рік

Опис документу

За договором про надання послуг з ремонту і технічного обслуговування охолоджувальних установок виконавець зобов’язується надати замовникові послуги з ремонту і технічного обслуговування охолоджувальних установок (технічне обслуговування та поточний ремонт кондиціонерів, припливно-витяжної системи), а замовник зобов’язується прийняти та оплатити послуги.

Предмет: послуги з ремонту і технічного обслуговування охолоджувальних установок.

Сторони: Замовник та Виконавець.

Кількість: 4 сторінки.

Відгуки / Коментарі

Ще немає добавлених коментарів ...

Вхід

Інші договори

FAQ

Завантажуйте потрібний договір коли завгодно, де завгодно та для чого завгодно.

Потрібна допомога?

Напишіть нам у Телеграм, якщо Вам необхідна допомога з пошуком