Договір послуги сервісного обслуговування та ремонту професійного кухонного устаткування

Завантажень: 253

Оцінок 9

Рейтинг 5

Ціна: 199 UAH

!

Завантажуйте готовий зразок договору послуги сервісного обслуговування та ремонту професійного кухонного устаткування в один клік.  Договір гарантує експертний захист обох сторін. 

Важливо! Договір повністю готовий до використання. 

Все що потрібно зробити для того, щоб договір став дійсним - заповнити індивідуальні реквізити. Якщо Вам необхідна допомога з заповненням реквізитів звертайтеся за допомогою до нашого юриста у Телеграм.

Одразу після оплати Ви отримуєте доступ до скачування договору. Завдяки зручній платіжній системі купівля договору здійснюється у пару кліків.

Формат скачування: Документ Word. Після скачування у форматі Word Ви можете самостійно заповнити реквізити та роздрукувати договір.

Редакція договору 2022 рік

Опис документу

За договором послуги сервісного обслуговування та ремонту професійного кухонного устаткування виконавець зобов'язується надати послуги сервісного обслуговування та ремонту професійного кухонного устаткування згідно переліку, кількістю та за цінами, зазначеними в додатку № 1, який є невід’ємною частиною договору, а замовник прийняти та оплатити такі послуги на умовах договору.

Предмет: послуги сервісного обслуговування та ремонту професійного кухонного устаткування.

Сторони: Замовник та Виконавець.

Кількість: 6 сторінок.

Відгуки / Коментарі

Ще немає добавлених коментарів ...

Вхід

Інші договори

FAQ

Завантажуйте потрібний договір коли завгодно, де завгодно та для чого завгодно.

Потрібна допомога?

Напишіть нам у Телеграм, якщо Вам необхідна допомога з пошуком